O tym, że znany z „Nie ma to jak hotel” i „Riverdale” aktor jest znów zakochany dowiedzieliśmy się na początku zeszłego roku. Cole Sprouse związał się z kanadyjską modelką, Ari Fournier. Para spotyka się już ponad rok, a pierwszy raz zauważeni byli w marcu 2021 na romantycznym spacerze ulicami Vancouver.

Cole Sprouse obchodzi 30. urodziny! Dziewczyna aktora opublikowała niewidziane wcześniej zdjęcia

Cole i Dylan Sprouse 4 sierpnia świętowali 30. urodziny. Ciężko uwierzyć, że bracia bliźniacy, których na ekranach oglądaliśmy od wczesnych lat 2000 za sprawą „Przyjaciół” czy „Nie ma to jak hotel”, nie są już nastolatkami. Teraz Cole słynie z roli Jugheada Jonesa w serialu „Riverdale”, a kilka lat temu mogliśmy zobaczyć go w melodramacie „Trzy kroki od siebie”.

Urodziny Cole'a obchodziła także jego partnerka, Ari Fournier. Modelka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcia z ukochanym z okazji jego 30. urodzin. Na co dzień ciężko o fotografie tej gorącej dwójki, jest więc na co patrzeć! Oprócz klimatycznych klatek zrobionych aparatem analogowym, Ari opublikowała także zabawne zdjęcia z wakacji i kilka fot samego Cole'a. Wygląda na to, że „photo dump” idealnie oddaje charakter ich związku.

Ciężko opisać kilkoma zdjęciami, jak dobrze się razem bawimy i jak bardzo lubię celebrować z tobą codzienne życie. Jestem naprawdę najszczęśliwszą dziewczyną na świecie! Wszystkiego najlepszego kochanie - napisała na Instagramie Ari.

 

Kim jest Ari Fourier, nowa dziewczyna Cole Sprouse'a?

Ari Fournier to 24-letnia kanadyjska modelka, która na co dzień mieszka w Montrealu. Związana z Elite Model Management NYC ma na swoim koncie kilka komercyjnych kampanii reklamowych dla marek modowych i urodowych. Fournier prężnie działa w mediach społecznościowych, a na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 260 tys. obserwatorek i obserwatorów. Dziewczyna pojawia się także regularnie jako modelka na profilu Cole'a, który pasjonuje się fotografią.