Patrycja Markowska rzadko pokazuje zdjęcia ze swoimi bliskimi w mediach społecznościowych. Wokalistka woli dzielić się ujęciami z tras koncertowych, czy informacjami o nowych utworach. I chociaż jakiś czas temu otwarcie przyznała w wywiadzie, że przechodziła kryzys w małżeństwie, który udało się pokonać, na temat relacji ze swoim 12-letnim synem raczej się nie wypowiadała. Fani byli więc zdziwieni, kiedy na Instagramie Markowskiej, niespodziewanie pojawiło się selfie z Filipem.

Syn Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego: jak wygląda?

- Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia ,ze czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą - napisała pod fotografią Markowska. 

12-letni Filip to owoc związku Patrycji Markowskiej z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Chłopak urodził się w styczniu 2008 i jako niemowlę wystąpił z rodzicami w sesji do "Gali". Możecie obejrzeć ją tutaj. Fani nie mają wątpliwości, że dziś Filip wygląda zupełnie, jak jego znany ojciec. - Będzie łamał serca. Podobny do taty - piszą w komentarzach. 

Zdjęcia Patrycji Markowskiej z synem obejrzycie w galerii.