Jesień, mimo swojej deszczowej, wietrznej i nieprzyjemnej aury, kojarzy się z ciepłem. Została przez nas okiełznana, dlatego tak bardzo nie możemy się jej doczekać. Ciepłe swetry, wiatr we włosach i zapach chłodnego powietrza mają swoich wielbicieli, a Ci, których ta pora roku wciąż do siebie nie przekonuje powinni razem z Renee przenieść się na wschodni brzeg Irlandii. To właśnie tam powstały zdjęcia do najnowszej kampanii marki, której twarzą została przepiękna Patrycja Sobolewska, uczestniczka 9. edycji programu Top Model.

Jesteśmy absolutnie zakochani w stylu retro, a jego nowoczesna interpretacja na tle surowych skał to strzał w dziesiątkę. Przygaszone barwy, minimalistyczne kadry i melancholijne spojrzenie bohaterki sesji sprawiają, że czujemy wewnętrzny spokój. Kolekcja Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska miała dotrzeć do wnętrza prawdziwej kobiecej natury i to z pewnością zostało osiągnięte.

Naszą uwagę szczególnie przykuła długa, biało-czarna sukienka w połączeniu z mięsistą kamizelką z grubymi splotami. Jesienny chaos przełamuje jasny set – golf z długimi rękawami i prosta spódnica w połączeniu z gładkimi workerami na masywnej podeszwie. W kolekcji wyróżniają się również luźne koszule, spodnie z wysokim stanem i prostymi nogawkami i ponadczasowe pikowane kurtki z lat 70-tych.

W kolekcji panuje wielowarstwowość – ciepłe koszule, proste marynarki, klasyczne trencze i grube swetry to idealne rozwiązanie dla prawdziwych zmarzluchów. Dominują w niej też przydymione kolory ziemi – brązy, beże, ecru, piękna, butelkowa zieleń, czerń oraz subtelny róż.
Nowości z jesiennej kolekcji Renee są już dostępne na stronie marki na www.renee.pl.

Credits:
Koncept/Scenariusz/Reżyseria/: Sitarsky 
Modelka: Patrycja Sobolewska / Model Plus 
Fotograf: Katarzyna Bielska 
Asystent: Michał Zajączkowski 
DOP: Mateusz Golis 
Asystent: Maciej Dydyński 
Stylizacja: Maciej Dąbroś 
Makijaż: Ola Łęcka / BukuTeam 
Włosy: Tomasz Mickiewicz / White Noise 
Retusz: Agata Bielska 
Montaż: Oskar Karpiński 
Korekcja barwna: Szymon Obrostek 
Produkcja: Dominika Tchórzewska & Khoi Phan Minh / Renee.pl

Materiał powstał we współpracy z marką Renee.