„Każdego dnia zakochuję się na nowo” – mówi o swojej żonie Mateusz Damięcki. Aktor, o którym ostatnio głośno z powodu premiery sensacyjnej „Furiozy” Cypriana T. Olenckiego, w której zagrał główną rolę, poślubił Paulinę Andrzejewską w 2018 roku po blisko 10 lat związku. Razem wychowują dwójkę dzieci: 4-letniego Franka i 2-rocznego Ignacego. 

Mówiąc o żonie, 41-latek nigdy nie szczędzi słów zachwytu. „Jest niezwykle skromną, dobrą i wrażliwą osobą, a przy tym stanowczą i konkretną. Tego jej zazdroszczę, bo ja bywam małostkowy i lubię się rozdrabniać. (…) Podkreślam: nigdy nie dotarłbym do tego miejsca w życiu, w którym jestem, gdyby nie moja żona. Czasem myślę, że gdybyśmy nie byli razem, nie miałby kto stawiać mnie do pionu. Moja żona jest dla mnie partnerem, przyjacielem i moją wielką miłością" – wyznał Mateusz w jednym z wywiadów.

Paulina Andrzejewska w nowej fryzurze

Co istotne, ceniona tancerka baletowa, choreografka i pedagożka nie ogrzewa się w cieniu sławnego męża, ale konsekwentnie i buduje swoją karierę w kraju i za granicą (tworzyła choreografie do wielu musicali i programów w Polsce na świecie. Jej prace można było podziwiać m.in. w spektaklu „W 80 dni dookoła świata” w Teatrze Rampa, operetce „Orfeusz w piekle", a także w popularnych musicalach Teatru Muzycznego Roma, takich jak „Grease”, „Koty”.

Pochodząca ze Szczecina artystka jest obecnie wiceprezeską szczecińskiej Fundacji Balet oraz dyrektorką międzynarodowego konkursu  baletowego Golden Pointe Shoes.

Andrzejewska nie stoi w miejscu i wciąż nas czymś zaskakuje. Tym razem zadziwiła radykalną zmianą wizerunku. Swoje długie włosy ścięła na krótko i podobnie jak przed kilkoma dniami Magdalena Cielecka – wywołała swą metamorfozą ogrom emocji.

Nową fryzurą tancerka pochwaliła się na Instagramie w Dniu Matki. Tematem jej wpisu oczywiście nie było nowe uczesanie. Napisała:

Kawa na tarasie. Wszystkiego dobrego dla wszystkich Mam w Dniu Matki siły, uśmiechu, Mmdrości i chwili dla siebie – napisała.

Sekcja komentarzy zapłonęła. Nowy look żony Damięckiego wzbudził mnóstwo emocji, a pod zdjęciem pojawiła się lawina komplementów.

Zobacz także:

Uwielbiam Panią . Piękna, mądra i naturalna kobieta to dziś rzadkość.

Świetna fryzura!

Wielka zmiana, cudownie ,wydobyła subtelność i jakoś tak bardziej sexy teraz.

Ładnemu we wszystkim ładnie.

Jesteś bardziej sobą, nie udajesz. Dziewczyny, brać przykład i ścinać kudły.
 

A wam się podoba? Naszym zdaniem Paulina Andrzejewska jak zawsze wygląda fenomenalnie.