Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zaczęli spotykać się 4 lata temu. W 2015 roku zostali rodzicami Antoniny, a w 2017 roku na świat przyszedł ich synek Jędrzej. Swoim związkiem i pociechami bardzo rzadko dzielą się w mediach, Paulina czasami w mediach społecznościowych. I to właśnie na Instagramie Pauliny pojawiła się dzisiaj informacja, że była Miss Polonia i lider grupy Zakopower powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Świeżo upieczona małżonka wstawiła zdjęcie z ukochanym, na którym oboje ubrani w tradycyjne góralskie stroje chwalą się obrączkami, dodając zabawny podpis: „Tak, że tak… Amen”.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Paulina i Sebastian stanęli przed ołtarzem. Na pewno nie dzisiaj, gdyż na Instagram Stories Krupińskiej możemy obejrzeć zdjęcie z pobytu rodziny nad morzem. Ceremonia odbyła się zatem albo w miniony weekend, albo o wiele wcześniej. Widać, że obojgu bardzo zależało, żeby utrzymać ten fakt w tajemnicy, a pary z ust nie puścił nikt z bliskich państwa młodych. A jak wiadomo, będąc osobami publicznymi, to naprawdę nie lada wyczyn. Ale ostatnio udało się to nawet jeszcze bardziej ropoznawalnej Joannie Kurpie, więc jednak nie jest to niemożliwe. 

Pod zdjęciem na instagramowym profilu Pauliny przybywa samych pozytywnych komentarzy. Wśród nich nie brakuje ciepłych słów od innych celebrytów, m.in. Zosi Ślotały, Katarzyny Cichopek, Marceliny Zawadzkiej, Pauliny Sykut-Jeżyny czy Joanny Koroniewskiej. My również przyłączamy się do gratulacji!

ZOBACZ TAKŻE: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy?