Odczuwasz silną potrzebę zmian? Nie bez powodu. Dziś przed południem, a konkretnie 30 listopada o godz. 10:32 ma miejsce pełnia Księżyca w Bliźniętach. Jest wyjątkowa, ponieważ towarzyszy jej zaćmienie Księżyca. W związku z tym jeszcze bardziej odczujemy jej wpływ. Księżyc znajduje się w powietrznym znaku Bliźniąt. Natomiast Słońce w ognistym znaku Strzelca. Co się z tym wiąże? Wspomniane już zmiany, a także nowe możliwości. To idealny moment na to, by domknąć niektóre tematy, zakończyć pewne znajomości i spożytkować towarzyszącą nam energię. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pełni w Bliźniętach oraz o tym, jak wykorzystać ten czas. 

Pełnia Księżyca w Bliźniętach – co przyniesie nam to zjawisko astrologiczne?

Jesteś gotowa na rewolucję? Pełnia Księżyca w Bliźniętach wywoła u Ciebie silną potrzebę zmian. To dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji, tworzenie (odważnych) planów na przyszłość, a następnie na wcielanie swoich postanowień w życie i wyrabianie właściwych nawyków.   

W pełni Księżyca w Bliźniętach będą towarzyszyć Ci silne emocje, poza tym nie będziesz narzekać na brak energii – warto to wykorzystać. Narastające w Tobie napięcia i frustracja zmotywują Cię do działania, do wprowadzania zmian w życiu. Jeżeli czujesz, że najwyższa pora zakończyć niektóre znajomości, zrób to. Zdecydowane kroki pomogą Ci w uwolnieniu się od toksycznych, jak również fałszywych osób.

Będziesz chciała głośno mówić o swoich pragnieniach, oczekiwaniach oraz obawach, co niewątpliwie wpłynie na Twoje życie. W niedalekiej przyszłości będziesz musiała zmierzyć się z konsekwencjami wypowiedzianych przez siebie słów. Zarówno z tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi. Miej to na uwadze, rozmawiając z ważnymi dla siebie osobami (i nie tylko). 

Horoskop tygodniowy miłosny na 30 listopada – 6 grudnia dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka >>>

Pełnia Księżyca w Bliźniętach – jak dobrze wykorzystać ten czas?

Koniec roku to dla wielu osób czas podsumowań. Teraz warto jednak skupić się na przyszłości. Wykorzystaj dobrze pełnię w Bliźniętach i spokojnie zastanów się nad własnym życiem. Co jest okej, a co należy zmienić bądź poprawić? Czego chciałabyś spróbować? Zapisz swoje pomysły, wnioski oraz spostrzeżenia na kartce albo w notatniku w telefonie. Stwórz dokładny plan działania. I konsekwentnie go realizuj. Na pewno nie pożałujesz!

Pełnia Księżyca w Bliźniętach to dobra okazja do tego, by spróbować nowych aktywności fizycznych albo wrócić do tych dyscyplin, na które ostatnio nie miałaś czasu. Ćwicząc, spożytkujesz energię, której teraz prawdopodobnie nie będzie Ci brakowało, a także rozładujesz negatywne emocje, np. frustrację czy stres. Poza tym znajdziesz czas tylko dla siebie – zadbasz zarówno o ciało, jak i umysł, będziesz mogła przemyśleć niektóre sprawy. 

Zobacz także:

Horoskop miłosny na grudzień 2020 dla każdego znaku zodiaku >>>