Penélope Cruz już niebawem będziecie mogli po raz pierwszy zobaczyć na małym ekranie. Hiszpańska aktorka, znana z takich filmów, jak m.in. Volver, Elegia, Vicky Cristina Barcelona (za który w 2009 roku dostała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej), Przerwane objęcia czy Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, pojawi się w trzecim sezonie serialu American Crime Story i wcieli się w samą Donatellę Versace!

A to oznacza, że ciemnowłosa piękność będzie blondynką. Trudno Wam to sobie wyobrazić? Nam trochę też, ale już wiemy, czego możemy się spodziewać. Do sieci trafiły właśnie kadry z planu zdjęciowego, na których widać 43-letnią aktorkę w blond odsłonie, a magazyn Entertainment Weekly opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie. Widzimy na nim Penélope siedzącą w seksownej różowej sukni z głębokim rozcięciem między dwoma muskularnymi mężczyznami w strojach kąpielowych. Podobna do Donatelli? 

Serial Versace: American Crime Story, jak można się domyślić opowiadać będzie historię rodziny Versace, a przede wszystkim tragicznego wydarzenia, jakim było morderstwo brata Donatelli, Gianniego. Sezon liczyć będzie 10 odcinków, a za reżyserię odpowiada Ryan Murphy. Stoi on również za dwoma innymi sezonami z serii American Crime Story: Katrina, którego emisję zaplanowano na 2018 rok, a także Sprawa O.J. Simpsona (historia słynnego amerykańskiego futbolisty oskarżonego o podwójne morderstwo - wciąga od pierwszego odcinka!).

Oprócz Penélope w obsadzie znaleźli się również Darren Criss, Edgar Ramirez oraz Ricky Martin. Premiera już w przyszłym roku. Będziecie oglądać?