Informacja o tym, że to Dan Humphrey jest serialową Plotkarą była dość szokująca dla wielu fanów. Mimo tego, że od premiery pierwszego odcinka Gossip Girl minęło w tym roku 10 lat, nie możemy o nim zapomnieć. Aktorzy zaangażowali się oczywiście w inne projekty, a jednym z nich jest serial You, w którym główną rolę zagra Penn Badgley (odtwórca postaci Dana).

Premiera You jest zaplanowana dopiero na 2018 rok, ale jego fabuła już zdążyła wzbudzić wiele emocji. Scenariusz powstał na podstawie książki Caroline Kepnes i przedstawia współczesną historię miłosną. Thriller psychologiczny składający się z 10 odcinków opowiada o aspirującym pisarzu Joe, który na co dzień pracuje jako menadżer księgarni. Młody mężczyzna wykorzystuje internet i social media, aby zbliżyć się do pewnej kobiety i odkryć najbardziej intymne szczegóły z jej życia. W ten sposób szuka sposobu, aby ona zakochała się w nim. Uwadze najbardziej wytrawnych fanów nie umknęły podobieństwa postaci Joe'go i Dana Humphreya z Gossip Girl. Sam aktor zabrał głos w tej sprawie:

Zaufajcie mi, że podobieństwa do roli Dana były pierwszą rzeczą, która przyszła mi na myśl podczas czytania scenariusza. Jednak mimo wszystko, między Danem, a Joem istnieje także wiele różnic. Pozostaje tylko kwestia tego, jak wiele osób zwróci na to uwagę.

Sceny, które usunięto z „Gossip Girl”, bo były zbyt odważne! >>>

Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy bardzo zaintrygowani i na pewno będziemy oglądać serial z Pennem Badgleyem!