Wiemy jak ważny jest ładny, biały uśmiech w relacjach z ludźmi. Poznając nową osobę, jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę – to uśmiech. Jesteśmy przekonane, że piękny, biały uśmiech buduje pewność siebie, sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsi, możemy więcej. Perli smile spa to więc też odpowiedź na nasze potrzeby. Promocja białego uśmiechu to nasza misja a zarazem pasja, którą chcemy zarazić naszych Klientów, aby wybielanie zębów stało się regularnym elementem dbania o urodę.

Wykonujemy wyłącznie wybielanie zębów. Specjalizacja w jednej dziedzinie zapewnia skuteczność i wysoką jakość usług. Przed rozpoczęciem zabiegu – wspólnie z klientem określamy kolor zębów, a następnie po zabiegu – sprawdzamy o ile tonów zęby zostały wybielone. Gwarantujemy, że przy każdym zabiegu zęby zostaną rozjaśnione. Metoda jest na tyle bezpieczna i skuteczna, iż gwarantujemy naszym klientom biały uśmiech lub zwrot kosztów.

Kolejny atut to wyjątkowo dostępna cena. Koszt wybielania zębów w perli smile spa to wydatek między 79 zł a 209 zł – w zależności od wybranej długości zabiegu i pakietu usług. Jest to cena zdecydowanie niższa od aktualnych, tradycyjnych, istniejących na rynku – metod wybielania zębów.

Wnętrza naszych salonów zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort i intymność podczas zabiegu. Biało-miętowa kolorystyka w połączeniu z drewnem uspokaja i wycisza. Stylowe fotele „egg chair“ gwarantują zaciszne i wygodne miejsce do relaksu. Podczas zabiegu wypoczywamy, oglądając wybrany program telewizyjny lub słuchając muzyki. Wybielanie zębów w perli smile spa to nie tylko metoda na piękny, biały uśmiech, ale również chwila relaksu.

Na zabiegi w perli smile spa mozna przyjść bez umawiania się, w przerwie na lunch, w drodze na zakupy, wracając z pracy, w wolnej chwili. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 10 do 21 oraz w soboty od 10 do 17.

A na koniec garść informacji o naszej procedurze wybielania zębów. Metod wybielania zębów jest kilka - od mechanicznych, które rysują powierzchnię szkliwa, po metody chemiczne, które różnią się intensywnością stosowanej substancji oraz czasem jej stosowania. W perli smile spa, w trosce o komfort, bezpieczeństwo i jakość, oferujemy metodę fotochemiczną.

Wybielanie zębów zachodzi dzięki reakcji utleniania barwników osadzonych na szkliwie. Substancją wybielającą jest nadboran sodu, który w połączeniu z wodą rozpada się na nadtlenek wodoru oraz kwas borowy. Metoda nie wymaga stosowania specjalnej ochrony dziąseł, nie powoduje nadwrażliwości zębów, a przede wszystkim nie niszczy szkliwa.

Żel wybielający jest produkowany w Unii Europejskiej i spełnia wszelkie wymogi unijne regulowane Dyrektywą Rady 2011/84/UE z dn. 20.09.2011. Katalizatorem procesu wybielania jest zimne, niebieskie światło emitowane przez lampę elektroluminescencyjną. Nasza metoda jest nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna.

Uwaga! Na hasło GLAMOUR otrzymacie 15% procent zniżki na zabieg wybielanie!

MATERIAŁY PROMOCYJNE