Pisałyśmy już o tym, że Pete Davidson jest znowu zakochany. Jego nowa partnerka to o dwadzieścia lat starsza aktorka - Kate Beckinsale. Pierwsze spekulacje na temat ich związku pojawiły się na początku roku, kiedy kochankowie flirtowali ze sobą podczas after party Złotych Globów. Kolejne zdjęcia paparazzi jedynie potwierdziły te plotki. Wyraźnie widać na nich było, jak Pete Davidson i Kate Beckinsale trzymają się za ręce, czy czule obejmują w hotelowym lobby. Dowodów na to, że ex narzeczony Ariany Grande ma romans z 45-letnią aktorką było wiele, ale wciąż brakowało oficjalnego potwierdzenia zakochanych.

Ariana Grande stała się najpopularniejszą kobietą na Instagramie! Pobiła rekord Seleny Gomez >>>

Pete Davidson i Kate Beckinsale w bardzo uroczy sposób potwierdzili, że są parą!

Nie było oficjalnych wypowiedzi, czy zdjęć na Instagramie. Pete Davidson i Kate Beckinsale znaleźli inny sposób na to, aby potwierdzić swój związek. Podczas niedzielnego meczu hokejowego między ukochaną drużyną Davidsona - New York Rangers a Washington Capitals kochankowie nie szczędzili sobie czułości. Oboje doskonale wiedzieli, że wokół znajduje się mnóstwo kamer, a ich obecność cieszy się ogromnym zainteresowaniem pozostałych kibiców. Mimo to nie próbowali ukrywać swojego uczucia. W pewnym momencie Pete Davidson i Kate Beckinsale pocałowali się (zdjęcie znajdziecie w naszej galerii)! Całość zarejestrowały oczywiście obecne na Madison Square Garden kamery, a ich związek stał się nareszcie oficjalny.  

W mediach już zdążyły pojawić się spekulacje na temat wiarygodności Pete’a Davidsona i Kate Beckinsale, a w zasadzie ich związku. Niektórzy zastanawiają się, czy uczucie, które zrodziło się miedzy nimi aby na pewno jest szczere. My oczywiście życzymy im jak najlepiej i mamy nadzieję, że połączyła ich prawdziwa miłość.

Ariana Grande i jej niefortunny tatuaż - o co w ogóle tutaj chodzi? >>>