Pete Davidson nie może narzekać na brak powodzenia. 25-letni aktor i komik, znany przede wszystkim z show Saturday Night Live, jeszcze do niedawna był chłopakiem, ba, narzeczonym Ariany Grande. Niestety, para rozstała się równie szybko, jak podjęła decyzję o zaręczynach. Davidson, jak przystało na gościa, który zarabia na rozśmieszaniu ludzi, nie miał problemu z tym aby pożartować sobie również ze swojego ognistego i krótkiego romansu z wokalistką. A także z tego, że będzie musiał zakryć tatuaże, które wspólnie zrobili. Przypomnijmy, że Pete wytatuował sobie m.in. nazwisko byłej narzeczonej na klatce piersiowej, jej inicjały na ręku oraz znak rozpoznawczy na szyi, czyli królika w masce. Po kilku kontrowersyjnych wypowiedziach, które niezbyt bawiły Arianę Grandę, Davidson nieco odpuścił. Co więcej, zaczął komunikować, że nie do końca wszystko z nim ok. Pojawiły się nawet obawy, że komik może chcieć zrobić sobie krzywdę. Na szczęście był to tylko chwilowy spadek formy, bo wszystko wskazuje na to, że Pete Davidson jest ponownie zakochany! Ostatnio pojawiły się plotki, że 25-latek romansuje ze starszą o 20 lat koleżanką po fachu, Kate Beckinsale. I choć na początku były to czyste spekulacje, wiemy już, że niebezpodstawne! 

Pete Davidson opublikował pełen rozpaczy post. Planuje popełnić samobójstwo? >>>

Pete Davidson spotyka się z Kate Beckinsale! 

O tym, że Pete Davidson i Kate Beckinsale mają się ku sobie, zaczęto plotkować na początku stycznia, kiedy przyłapano ich flirtujących ze sobą na after party Złotych Globów. Wówczas wiele zagranicznych serwisów plotkarskich szybko podłapało temat, a źródło jednego z nich E! News twierdziło, że Kate świetnie bawiła się w towarzystwie Pete'a i. Ten sam portal opublikował wczoraj ZDJĘCIA, na których wyraźnie widać, jak 25-letni Pete i 45-letnia Kate trzymają się za ręce, opuszczając klub Largo at the Coronet w Los Angeles, gdzie komik miał występ. Następnie, według informatora, Pete i Kate udali się do hotelu, gdzie można było zobaczyć ich w objęciach w hotelowym lobby. Zachowywali się ewidentnie jak para. 

Wszystko wskazuje więc na to, że mamy kolejną parę w show-biznesie. A dla Kate Beckinsale może być to kolejny poważny związek od czasu jej małżeństwa z reżyserem Lenem Wisemanem, z którym związana była od 2004 do 2016 roku. Następnie łączono ją głównie z młodszymi mężczyznami i co ciekawe, również komikami - Jackiem Whitehallem i Mattem Rife'em. Wygląda na to, że Kate brakuje kogoś, kto na codzień mógłby ją rozśmieszać. I wcale się nie dziwimy, poczucie humoru to u faceta bardzo cenna cecha. Oby tylko z niej nie robiono sobie niebawem żartów... 

Pete Davidson zablokował Arianę Grande na Instagramie! >>>