Pete Davidson jakiś czas temu zniknął z Instagrama. Teraz jednak powrócił i to ze zdwojoną siłą! Wczoraj na platformie społecznościowej powstało nowe konto o nazwie @pete_eli10. Nie jest to nikt inny jak właśnie Pete Davidson i… Eli Manning, zawodnik New York Giants. Spodziewaliście się takiego duetu?

Pete Davidson i Eli Manning założyli wspólne konto na Instagramie

Gwiazdy założyły swój profil wczoraj. Na ten moment ma on już 11 postów i ponad 64 tysiące obserwujących (chociaż ta liczba oczywiście bardzo szybko się zmienia). Co ciekawe konto, mimo że ma jedynie jeden dzień, zostało już zweryfikowane i może pochwalić się niebieskim znaczkiem. Oboje nie mamy konta na Instagramie, więc stworzyliśmy jedno wspólne. Pete Davidson, Eli Manning – napisali w swoim bio.

Pierwszy post to filmik. Cześć Instagram – zaczął Davidson – Zdecydowałem się tu wrócić, ale tylko z tym GOAT (z ang. The Greatest of All Time). Co tam? Twoje łóżko jest takie wygodne – powiedział Manning. Na co 29-latek odpowiedział: Aw, dzięki stary. Mieliśmy razem świetny czas na tym łóżku. Czekajcie na więcej zdjęć i filmów.

Wideo ma już 28 tysięcy polubień, a komentarz zostawił między innymi oficjalny profil drużyny Eli’ego. Potrzebujemy więcej contentu Peta i Eli’ego – brzmiał komentarz. My już kochamy to duo. Na profilu widzimy oczywiście wspólne zdjęcia i filmiki komika i zawodnika NFL. Wszystkie raczej z przymrużeniem oka. Dużo jest też treści związanych z profesją Manninga, czyli futbolem amerykańskim.

Jedno zdjęcie przedstawia Pete’a, który zrobił sobie nowy tatuaż poświęcony drużynie swojego przyjaciela. Potwierdzone. Pete jest fanem Giantsów – Eli – brzmi podpis. Co ciekawe, jedyny profil, który obserwują Pete i Eli to profil New York Giants.

Dlaczego Pete Davidson zniknął z Instagrama

Komik usunął swój profil z platformy społecznościowej w lutym tego roku. Powodem był konflikt z Kanyem Westem. Cieszycie się, że 29-latek z powrotem dołączył do społeczności Instagrama?