Nowy związek Ariany Grande z aktorem komediowym wydaje się poważniejszy, niż wszyscy myśleli. Niecały miesiąc temu artystka zakończyła relację z Mac Millerem, która trwała ponad 2 lata. Wokalistka i raper rozstali się w dobrych stosunkach, jednak komentarz jednego z fanów na Twitterze sprowokował Arianę na tyle, że ujawniła, jak naprawdę wyglądał jej związek z Malcolmem. Opowiedziała o tym, że bywało bardzo ciężko, a momentami nawet przerażająco. Kiedy my ledwo przyswoiliśmy informacje o ich zerwaniu, pojawiły się plotki o nowym chłopaku wokalistki.

Ariana Grande i Pete Davidson poznali się w 2016 roku na planie programu Saturday Night Live, w którym aktor występuje. Bliska osoba z ich otoczenia powiedziała, że spotykają się ze sobą od niedawna i po prostu chodzą na randki. Kiedy jednak kilka dni później obydwoje opublikowali wspólne zdjęcia na swoich Instagramach z romantycznymi opisami – Ariana napisała „myślałam o Tobie w moim życiu”, potwierdzili tym samym, że są w związku. Sprawy potoczyły się bardzo szybko, a ich relacja wygląda na poważniejszą, niż wszystkim się wydawało.

Była dziewczyna Pete’a Davidsona komentuje jego związek z Arianą Grande >>>

Pete Davidson w przypływie miłości do swojej dziewczyny zrobił sobie dwa nowe tatuaże. Jednym z nich są inicjały na kciuku. Aktor pochwalił się nim na InstaStory, podpisując zdjęcie „PD loves AG”. Druga dziara na szyi nawiązuje do znaku rozpoznawczego Ariany Grande, a konkretnie jej płyty z 2016 roku i okładki, na której artystka pojawiła się w czarnej masce królika. Pete musi być w niej naprawdę zakochany. Zobaczcie zdjęcia jego nowych tatuaży poniżej.