Ta historia zaczyna się robić naprawdę skomplikowana. W ostatnich dniach wyszło na jaw, że Pete Davidson znowu randkuje, więc uznaliśmy, że sprawę z Arianą ma już sobą, a związek i zerwane zaręczyny to zamknięty rozdział. Ale okazuje się, że chyba nie do końca. Zwłaszcza, że na temat swojego związku i nieoczekiwanych, błyskawicznych planów małżeńskich jeszcze niedawno sam publicznie żartował. Dziś to inna wiadomość jest na ustach wszystkich, a mianowicie to, że Pete Davidson zablokował Arianę na Instagramie. Po rozstaniu długo nie mógł zdecydować się, w jakiej formie chce istnieć w social mediach. Najpierw skasował profil, potem go przywrócił, ale z grona swoich followersów wyłączył swoją byłą.

Pete Davidson ma nową dziewczynę?!

Przed kilkoma dniami podzielił się też ze swoimi fanami historią cyberprzemocy, jakiej miał doświadczyć na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nawiązał także do problemów psychicznych, z jakimi się zmagał w ostatnich latach, myśli samobójczych i ogólnie słabej formy psychicznej, na którą, jak łatwo się domyślić, rozstanie z Arianą Grande nie wpłynęło wzmacniająco. Była dziewczyna wstawiła się za nim pisząc na swoim Insta Stories:

Pete Davidson zablokował Arianę Grande na Instagramie

Wiem, ze ty już to wiesz, ale mam poczucie, że powinnam przypomnieć moim fanom, żeby być delikatniejszym w stosunku do innych ludzi. Nic bardziej się dla mnie nie liczy niż wybaczanie i pozytywne nastawienie. I dalej: Zależy mi na Pecie i na jego zdrowiu. Proszę, bądźcie łagodniejsi, także w internecie” – zaapelowała. W dalszej części wypowiedzi przyznaje, że została przez swojego byłego wykluczona z grona followersów: Nigdy w żaden sposób nie zachęcałam nikogo do wyrażania niechęci wobec Pete’a. I takiej zresztą nie zauważyłam, bo jestem przez niego zablokowana. Ale chcę, żebyście wiedzieli, że ja nigdy do niczego podobnego nie zachęcałam. Bardzo mi na nim zależy. Jeśli ktoś myślał inaczej i doszukiwał się dowodów na to w moich ostatnich utworach, jest w błędzie.

Wracając jednak do Pete’a i jego zachowania na Instagramie, jedna kwestia jest zastanawiająca. Jeśli komik faktycznie uporał się z rozstaniem i idzie dalej, dlaczego zachowuje się tak, jakby bardzo mu zależało na Arianie Grande?

Ariana Grande pod ostrzałem krytyki. Wykorzystuje śmierć Mac Millera, by zdobyć popularność?!