Jeżeli obserwujecie poczynania Anny Lewandowskiej w mediach społecznościowych, doskonale wiecie, że trenerka od jakiegoś czasu pracowała nad nowym projektem. Na początku października dowiedzieliśmy się, że chodzi o markę kosmetyczną – Phlov. Pisaliśmy o niej TUTAJ. Natomiast wczoraj (7 października) Anna Lewandowska świętowała wejście swojego beauty-brandu na rynek. A tym samym zdradziła szczegóły nowego projektu. Okazuje się, że Phlov to pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, która bazuje na rewolucyjnym odkryciu brain-skin. To połączenie między mózgiem i skórą. Dzięki niemu poprawa kondycji skóry może korzystnie wpłynąć na nasz nastrój. Genialne, prawda?

Phlov By Anna Lewandowska: co znajdziemy w ofercie marki?

W ofercie nowej marki Anny Lewandowskiej znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, które podzielono na dwie linie - Active oraz Face Care. Wśród nich odmładzające serum kwiatowe (Flower Yourself), maskę błyskawicznie upiększającą (Pump Up the Beauty!), a także ultra nawilżający krem adaptogenny (Smart Splash). Więcej informacji o produktach marki Phlov znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Nad opracowywaniem ich formuły czuwała współzałożycielka marki, Justyna Żukowska-Bodnar. Natomiast Anna Lewandowska przyznała, że kosmetyki te działają dogłębnie. Docierają do źródła problemu.

Marka Phlov powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości i efektach. Dlatego wszystkie nasze kosmetyki są wielofunkcyjne. Nie tylko pielęgnują skórę, lecz także docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości – wyjaśnia Anna Lewandowska.

Warto wspomnieć, że wszystkie kosmetyki od Anny Lewandowskiej są wegańskie, a ich opakowania nie szkodzą środowisku. Wykonano je z materiałów nadających się do recyklingu – szkła, BIO-PET, a nawet z trzciny cukrowej. Brawo!

Phlov By Anna Lewandowska: znamy ceny wegańskich kosmetyków i wiemy, gdzie je kupić

Kosmetyki, które są dostępne w ofercie nowej marki Anny Lewandowskiej, mają nie tylko dobre składy, ekologiczne opakowania i piękne etykiety, ale również całkiem przystępne ceny. Wahają się one między 49 a 159 złotych. Gdzie i od kiedy będzie można je kupić? Spieszymy z odpowiedzią! Wczoraj (7 października) na oficjalnej stronie internetowej Phlov ruszył preorder kosmetyków od Anny Lewandowskiej. Natomiast do regularnej sprzedaży trafią pod koniec miesiąca, a konkretnie 29 października. Wszystkie produkty będziemy mogli kupić stacjonarnie – w perfumeriach Sephora, jak również online.

Millie Bobby Brown stworzyła markę kosmetyczną! Co znajdziemy w ofercie Florence by Mills? >>>