Dlaczego warto? W tym roku stawiamy na praktyczne prezenty! A do tego zniżki! 

Voucher do kliniki medycyny estetycznej to praktyczny prezent, który z pewnością się sprawdzi. Obdarowana osoba z chęcią skorzysta z możliwości zadbania o siebie i zrelaksowania. Zestaw skarpet pod choinką odchodzi więc do lamusa! Warto postawić na praktyczny prezent, który da obdarowanej osobie widoczne rezultaty – odświeżoną i nawilżoną skórę lub wyszczuploną sylwetkę. 

Powab Clinic nie tylko gwarantuje trafiony prezent, ale również rozpieszcza swoich klientów zniżkami! Przy wydaniu znacznej kwoty w Powab Clinic zawsze dodawana jest zniżka. Dla każdego klienta promocja jest ustalana indywidualnie. Klinika oferuje także dwie formy zniżki do wyboru – można albo wybrać tradycyjną obniżkę ceny, albo pozostać przy regularnej cenie i dodać do wykupionych usług kolejny zabieg ekstra.  

Jak to działa? – Powab-owe vouchery krok po kroku  

Przedświąteczna gorączka w sklepach to twój największy koszmar? Vouchery do Powab Clinic można kupić bez wychodzenia z domu, online! Dzięki kilku prostym kliknięciom zaoszczędzisz czas i zapasy cierpliwości, które mogłyby się o wiele szybciej wyczerpać podczas wizyty w zatłoczonych sklepach. Płatność również można zrealizować przez internet, robiąc przelew bezpośrednio na konto bankowe. Jest również opcja opłacenia zakupów osobiście, w salonach kliniki Powab. Po sfinalizowaniu formalności otrzymasz maila z  potwierdzeniem zakupu.  

Klinika zapewnia również papierową wersję vouchera, która będzie się pięknie prezentować jako choinkowy prezent. Każdy voucher jest personalizowany – zgodnie z twoim życzeniem klinika Powab umieści na nim rodzaj zabiegu (można również dodać jego cenę) lub kwotę do wykorzystania w salonie. Vouchery tworzone są na miejscu, w salonach Powab Clinic.  

Vouchery na każdą kieszeń. Ceny dostosowane do ciebie (i twojego portfela!) 

Klinika Powab wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje zróżnicowane cenowo vouchery świąteczne. Każdy znajdzie coś odpowiedniego na swoją kieszeń. Wartość vouchera można również dostosować do okazji – na Mikołajki możesz się zdecydować na upominek o wartości 50 zł, a z kolei na święta Bożego Narodzenia można pokusić się o prezent większego kalibru, o wartości nawet 3000 tysięcy zł! Poniżej prezentujemy orientacyjne przedziały cenowe oraz przykładowe zabiegi, które można w ich zakresie wykupić: 

  • od 50 zł do 400 zł – już za niecałe 50 zł można skorzystać z peelingu kawitacyjnego (odpowiedniego również dla nastolatków – może bliska ci młoda osoba ucieszyłaby się z takiego prezentu?), w okolicach 100 zł dostępne są manicure lub pedicure, a już w granicach 300 – 400 zł otrzymamy zabieg mezoterapii. W tym przedziale finansowym znajduje się również wiele innych zabiegów oczyszczających, napinających i nawilżających;  

  • od 500 zł do 1000 zł – w tych widełkach cenowych klinika Powab rekomenduje zabiegi depilacji laserowej, radiofrekwencję mikroigłową, elektrostymulację oraz zabiegi z osoczem bogatopłytkowym (efektem jest poprawa jędrności, gęstości, nawilżenia i kolorytu skóry);  

  • od 1500 zł do 3000 zł – najwyższa półka cenowa to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak np. nici liftingujące PDO. Wizytówką Powab Clinic są również zabiegi liftingujące HIFU, które obejmują niemal wszystkie obszary ciała, np. twarz, biust, brzuch, uda, czy pośladki. Klinika poleca również stymulatory tkankowe, nazywane białkami młodości – ze względu na swoje zbawienne działanie na kondycję skóry.  

Klinika Powab ma jeszcze wiele do zaoferowania – w ramach świątecznych voucherów i nie tylko. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową kliniki lub profil na Instagramie. Powab zna się ze świętym Mikołajem i wie jak robić prezenty!