Bella Hadid to jedna z dziewczyn, której niezmienne zazdrościmy zawartości szafy (i walizki podręcznej, z którą nie rozstaje się modelka). Młodsza z sióstr Hadid nieustanne kreuje nowe trendy i sprawia, że elementy garderoby, które jeszcze kilka miesięcy temu były dla wielu szczytem kiczu i braku stylu, dziś wyprzedają się w zastraszającym tempie (wystarczy spojrzeć na szał wokół butów Ugg na platformie). Trzeba przyznać, że Bella to aktualnie jedna z największych trendsetterek w świecie mody, dlatego z ciekawością (i odrobiną pożądania) zaglądamy wzrokiem do jej biżuteryjnej szkatułki. Co najczęściej nosi na palcach rozchwytywana modelka? Wybrałyśmy pierścionki w stylu Belli Hadid, które kupicie u polskich marek.

Pierścionki w stylu Belli Hadid – sygnety

Latem i późną wiosną obserwowałyśmy i obserwowaliśmy modę na duże, kolorowe plastikowe pierścionki, które wyglądem przypominały nieraz biżuterię, którą można było wylosować w automatach po wrzuceniu dwuzłotówki. Jesienią i zimą miejsce pstrokatych dodatków zajmują poważne i ciężkie sygnety, nieraz w towarzystwie kamieni szlachetnych. Bella Hadid, jak to ma w zwyczaju, nosiła te duże pierścionki już kilka miesięcy temu, stawiając coraz częściej na duże srebrne i złote rozwiązania, które jako jedyne zdobiły jej palce. W czasie, gdy coraz więcej gwiazd oraz influencerek z TikToka czy Instagrama chętnie zakłada wiele błyskotek, bawiąc się w biżuteryjny maksymalizm, młodsza z sióstr Hadid wybiera minimalizm, pozwalając, by wybrane dodatki samotnie błyszczały i przykuwały uwagę.

Pierścionki w stylu Belli Hadid – z dużymi kamieniami

Pierścionki z naturalnymi kamieniami nie tracą na popularności już do kilku lat. To dodatki, które fenomenalnie ożywią minimalistyczne stylizacje, dodadzą kolorów, a dodatkowo projektanci oferują zarówno opcje dla minimalistek, jak i fanek i fanów wyrazistych modeli. Bella Hadid zdecydowanie zalicza się do tych drugich. Podobnie jak w jej stylizacjach, biżuteryjne decyzje rozchwytywanej modeli to definicja sentencji Oscara Wilde: You can never be overdressed. W przypadku ubrań lubi stawiać na warstwy, nieoczywiste połączenia, mieszankę kolorów, wzorów i materiałów. Nikogo nie zdziwi pewnie fakt, że w przypadku pierścionków modelka stawia na kamienie w wersji XXL. Im większe, tym lepiej. W kolekcjach polskich projektantów nie brakuje modeli, które podobnie jak wybory Hadid, są duże, wyraziste, przyciągają oko i zapadają w pamięć. 

Pierścionki w stylu Belli Hadid – proste obrączki

Choć styl Belli od dłuższego czasu to modny maksymalizm, raz na jakiś czas modelka stawia na proste stylizacje, które aż proszą się o towarzystwo minimalistycznych dodatków. Wówczas modelka decyduje na klasykę, zapominając na chwilę o mocno przerysowanej biżuterii w każdym kolorze tęczy w nostalgicznym stylu Y2K, ogromnych kolczykach czy okularach korekcyjnych, które ostatni raz widzieliśmy i widziałyśmy w 2006 roku. Co gości wtedy na palcach celebrytki? Cienkie i grube, złote i srebrne, z drobnymi kamieniami lub zupełnie proste – obrączki i pierścionki o subtelnych formach. To wtedy Bella pozwala sobie na biżuteryjny maksymalizm, zakładając nieraz kilka pierścionków na jeden palec.