Wielokrotnie nagradzany Emmy i Złotym Globem serial HBO Gra o tron powraca. Już 17 lipca poznamy kolejne losy bohaterów sagi George’a R.R. Martina. 

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami.

Siódmy sezon Gry o tron nagrywany był głównie w Północnej Irlandii, na Islandii i w Hiszpanii. W obsadzie po raz kolejny znaleźli się Peter Dinklage (jako Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (jako Jaime Lannister), Lena Headey (jako Cersei Lannister), Emilia Clarke (jako Daenerys Targaryen) i Kit Harington (jako Jon Snow).

ZOBACZCIE PIERWSZE KADRY Z NAJNOWSZEJ CZĘŚCI SERIALU GRA O TRON >>>

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO Gra o tron odbedzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO o godz. 3.00 w nocy równo ze światową premierą. Kolejne emisje tego odcinka zaplanowane są o godz. 20.10 w HBO oraz o godz. 21.00 w HBO3. Wszystkie sezony Gry o tron można oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą się pojawiały w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Siódmy sezon liczy siedem odcinków.