HBO podjęło decyzję o przyspieszeniu premiery filmu dokumentalnego "Bright Light" o niezwykłym duecie matki i córki. Carrie Fisher, filmowa księżniczka Leia z "Gwiezdnych wojen" zmarła 27 grudnia na zawał serca. Dzień później zmarła jej mama - Debbie Reynolds, znana przede wszystkim z roli w musicalu "Deszczowa piosenka. Dokument opowiada o wyjątkowej więzi, która łączyła kobiety, jak się okazało - dosłownie do końca życia. 

Wzruszający zwiastun przedstawia dwie przyjaciółki. Carrie Fisher wyjaśnia, że mieszkają z mamą obok siebie i natychmiast widać, że uwielbiają spędzać wspólnie czas. Fisher opowiada o swoich przygotowaniach do udziału w kolejnej części "Gwiezdnych wojen", a mama pomaga jej w wyborze stroju na premierę. W filmie poza matką i córką pojawia się także ojciec - Eddie Fisher, znany piosenkarz, który po rozstaniu z Debbie Fisher poślubił Elizabeth Taylor. 

Ważnym elementem filmu są rozmowy o wieku. Carrie Fisher podkreśla, że jej mama zapomina, że nie ma już 35 lat. Debbie Reynolds opowiada natomiast o trudnym okresie choroby córki - depresji maniakalnej, która początkowo była trudna do zdiagnozowania, a skutecznie utrudniła życie Carrie i jej bliskim. Carrie mówi w filmie, że jest najlepszą przyjaciółką swojej mamy. Na co Debbie odpowiada, że wszystko dzieli ze swoją córką. Zobaczcie zwiastun, choć ostrzegamy - będziecie potrzebować chusteczek!