Obecny rok był bardzo mocny pod względem koncertów. Odwiedzili nas tacy artyści jak Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Bruno Mars i Sam Smith. Jednak przyszły zapowiada się równie interesująco! Na początku roku w Polsce pojawi się Tom Odell, w kwietniu będziemy mieli okazję po raz pierwszy gościć Shawna Mendesa, a w czerwcu Maroon 5. Okazało się, że to nie koniec dobrych (muzycznych) wiadomości!

Po raz pierwszy zagrała w naszym kraju w 2014 roku. Pink wystąpiła wtedy w Gdyni w ramach festiwalu Open'er. Po kilku latach wraca do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej ostatni album Beautiful Trauma. Płyta wydana w 2017 roku sprzedała się w USA w prawie pół milionie egzemplarzy i zdobyła szczyty list przebojów. Już nie możemy doczekać się, kiedy usłyszymy na żywo takie hity jak What about us, Sober, So what oraz Try z repertuaru Pink!

Maroon 5 zagrają w Polsce - wiemy kiedy i gdzie. Bilety już w sprzedaży! >>>

Koncert Pink w Polsce – wszystko, co wiemy

O tym, że artystka wystąpi w Polsce, dowiedzieliśmy się z jej Instagrama. Pink opublikowała krótkie wideo, w którym poinformowała fanów o trasie koncertowej i miastach, jakie odwiedzi. Na szczęście nie pominęła naszego kraju. Dowiedzieliśmy się, że zagra w Warszawie. Jej koncerty odbędą się także m.in. w Paryżu, Londynie oraz Wiedniu.

Dokładna data koncertu Pink w Warszawie nie jest jeszcze znana, ale swoje największe hity artystka zagra w Polsce latem w 2019 roku. Szczegóły, takie jak miejsce oraz ceny biletów poznamy już jutro, czyli 16 października! O wszystkim Was poinformujemy. Stay tuned!