Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, nie nie miała co prawda tyle szczęścia, żeby wyjść za księcia, choć wcześniej wielokrotnie spekulowano o jej romansie z młodszym bratem Williama – Harrym. Dziś Pippa stanęła jednak przed ołtarzem z Jamesem Matthewsem - milionerem i dyrektorem generalnym korporacji Eden Rock Capital Management. Ojciec pana młodego posiada zamek nieopodal Loch Ness oraz tytuł Lorda Glen Affric, który odziedziczy po nim syn. A to oznacza tylko jedno – Pippa Middleton również wżeniła się w przedstawiciela wyższych brytyjskich sfer. Jak młodsza siostra Kate Middleton wyglądała na swoim ślubie? Rozpisują się o tym wszystkie brytyjskie media! Chwalą czy krytykują stylizację ślubną Pippy?

ZOBACZ: WOŹNIAK-STARAK, WARNKE, ROZENEK-MAJDAN - tak wyglądały suknie ślubne gwiazd TVN. Czyja najlepsza? [ZDJĘCIA]

33-letnia Pippa Middleton była ostatnio w centrum zainteresowania mediów na wyspach. A wszystko przez przygotowania do długo planowanego ślubu. Wokół samego wydarzenie rozgorzało już wiele plotek i spekulacji. Mówiło się bowiem m.in. o tym, że na ślubie młodszej siostry księżna Kate pojawi się bez męża, z którym miała być ostatnio mocno poróżniona. Na pierwszych zdjęciach ze ślubu Pippy Middleton księżna Kate była sama. Kryzys...? Na szczęście okazuje się, że między małżonkami wszystko jest w porządku! Na ślubie Pippy i Jamesa zjawili się oboje. A towarzyszył im młodszy brat Williama – Harry oraz ich dzieci: książę George i księżniczka Charlotte. To właśnie nimi zajmowała się Kate i dlatego na niektórych zdjęciach nie ma koło niej Williama.

Ślub i wesele Pippy Middleton zapewne również przejdzie do historii, tak jak ślub Kate i Williama. Młodsza siostra Kate Middleton wyprawiła bowiem wesele na 300 osób w bajecznym ogrodzie swoich rodziców, na które specjalnie z Belgii sprowadzono ogromny szklany namiot, a także… specjalną ogrodową toaletę dla gości!

Od dzisiejszego przedpołudnia do Bucklebury zjeżdżali ważni goście pary młodej. Pippa pojawiła się na uroczystości w towarzystwie swojego ojca. Kiedy tylko wysiadła z zabytkowego samochodu, w końcu poznaliśmy odpowiedź na pytanie: na jaką suknie postawi w dniu swojego ślubu?

Panna młoda wybrała dla siebie klasyczną koronkową suknię i welon przysłaniający twarz. Kreacja ślubna Pippy to dzieło domu mody Giles Deacon. Nie to jednak było tego dnia najważniejsze!

CZYTAJ TEŻ: ZOSIA ŚLOTAŁA po raz drugi została mamą! Urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Zobacz także:

Pippa Middleton powiedziała „tak” szkockiemu milionerowi w kościele Świętego Marka w Englefield. I choć ten dzień miał należeć do niej, to nie ma wątpliwości, że w relacjach medialnych z tej ceremonii i tak najwięcej miejsca poniedziałkowe gazety poświęcą księżnej Kate (która również wyglądała zjawiskowo w kreacji marki Alexander McQueen) oraz jej dzieciom: księciu George’owi i księżniczce Charlotte, które wcieliły się dziś w nową rolę i wystąpiły jako "rozsypywacze" kwiatów.

To była najbardziej urocza praca, jaka mogła im dziś przypaść! Zobaczcie ich zdjęcia w naszej GALERII!

Zobaczcie też wideo z zaślubin Pippy Middleton: