Kolejna odsłona kultowej już serii Pitbull jeszcze nie ujrzała światła dziennego, a już podzieliła widzów. Podobnie zresztą jak Botoks, czyli ostatni film twórcy Pitbulla, Patryka Vegi. Reżyser, który jest odpowiedzialny zarówno za serial z 2005 roku, a następnie film z Marcinem Dorocińskim w roli głównej, jak i dwa kinowe hity z 2016 roku - Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobiety, zrezygnował z wyreżyserowania Pitbull. Ostatni pies. Powód? Jak napisał na swoim profilu na Facebook'u, próbowano narzucić mu obsadę niezgodna z jego poczuciem poziomu artystycznego. I bynajmniej nie chodzi tutaj raczej o Marcina Dorocińskiego, który dla sporego grona odbiorców jednak bardziej kojarzy się z Pitbullem, niż Piotr Stramowski jako Majami. Powodem miała być natomiast Dorota "Doda" Rabaczewska, która faktycznie znalazła się w obsadzie Pitbull. Ostatni pies, który finalnie reżyseruje Władysław Pasikowski, twórca słynnych Psów, Pokłosia czy serialu Glina.

Pitbull. Ostatni pies - obsada 

Nietrudno się domyślić, że Pitbull Pasikowskiego będzie zupełnie inny, niż ten stworzony przez Patryka Vegę, a właściwie Patryka Krzemienieckiego. Można to wnioskować nie tylko po obsadzie, ale również pierwszych zdjęciach z planu, które właśnie Trafiły do sieci. Oprócz wspomnianego już Marcina Dorocińskiego i Dody na ekranie zobaczymy też Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra, Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Krzysztofa Kiersznowskiego, Izabelę Kunę, Mariana Dziędziela czy Zbigniewa Zamachowskiego. Pasikowski, co może być dla niektórych równie dużą niespodzianką, jak udział Dody w tej produkcji, zaangażował do swojego nowego obrazu również wokalistkę Kasię Nosowską oraz boksera Artura Szpilkę

Pitbull. Ostatni pies - fabuła 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.

Pitbull. Ostatni pies - premiera

Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy najnowsza odsłona serii Pitbull wejdzie na ekrany kin. Zdjęcia trwają, więc bardzo możliwe, że będzie to przyszły rok. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, natomiast za produkcję odpowiada Emil Stępień. Co ciekawe, ten sam, który produkował Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobiety Vegi.