Tylko w pierwsze 10 dni od premiery przyciągnęła do kin prawie milion osób! I stała się kolejnym hitem na koncie reżysera Mitji Okorna, który nakręcił m.in. pierwszą część serii Listy do M. Dziś Planeta Singli to jedna z najpopularniejszych polskich komedii romantycznych ostatnich lat, nic więc dziwnego, że doczekała się kontynuacji. Producenci pokazali właśnie oficjalny plakat filmu i przypomnieli, że w kolejnym miesiącu Planeta Singli 2 pojawi się w kinach! Premiera zaplanowana jest na 9 listopada 2018 roku. W rolach głównych ponownie wystąpią ulubieńcy publiczności – Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr. Oboje widnieją na plakacie promującym film, na którym znalazł się także dopisek „Jesteśmy pokłóceni?”. Właśnie wokół kłótni zbudowana jest fabuła Planety Singli 2.
 

O czym będzie „Planeta Singli 2”? Zobaczcie zwiastun!

Ania i Tomek (w tych rolach Więdłocha i Stuhr) są uważani za parę idealną. Ona była niegdyś skromną nauczycielką muzyki szukającą miłości w sieci, on – prowadzącym najpopularniejszy program w kraju. I właśnie telewizyjne show połączyło tę dwójkę czyniąc z nich gwiazdy ogólnopolskiego formatu. Życie Ani niemalże z dnia na dzień uległo zmianie, jakby za sprawą magicznego pantofelka w Kopciuszku. W dodatku wszystko wygląda jak w bajce – oboje są piękni, znani, zakochani i niczego im nie brakuje. Ale do czasu. Ich związek przechodzi kryzys, kiedy okazuje się, że pragną czegoś zupełnie innego. On nie zamierza się ustatkować, ona z kolei odwrotnie – pragnie stabilizacji. Są kłótnie, niedopowiedzenia i w efekcie przerwa. Czy tymczasowa separacja pomoże tej dwójce? Na pewno sytuacji nie sprzyja pojawienie się na horyzoncie przystojnego Aleksandra (w tej roku Kamil Kula), milionera i właściciela aplikacji Planeta Singli, szalenie zauroczonego Anią.

Obok zupełnie nowych postaci na ekranie zobaczymy także te, które widzowie pokochali już w pierwszej części. W filmie Planeta Singli 2 nie zabraknie takich gwiazd jak Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki czy Danuta Stenka.

Komedie romantyczne 2018 - co warto obejrzeć? >>>