Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała, Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak zagrali w najnowszym filmie reżysera "Listów do M" i serialu "39 i pół". "Planeta Singli" to nie jest typowa komedia romantyczna

Ten film z pewnością nie wywoła u nikogo stanów depresyjnych, a już na pewno napadów złości. To komedia romantyczna skrojona według najlepszych wzorców - pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń.

W filmie wyreżyserowanym przez Mitja Okorna zobaczycie Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki, wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.

"Planeta Singli" od 5 lutego w kinach