Podniecenie wynika z seksualności, a ta jest inna w przypadku kobiet i mężczyzn. Najlepiej świadczy o tym fakt, że panowie mają wrodzoną zdolność do przeżywania orgazmów, podczas gdy kobiety muszą uczyć się własnej rozkoszy. O ile kobiece podniecenie jest związane przede wszystkim ze strefą psychiczną, to w przypadku mężczyzn, mechanizm ten dotyczy przede wszystkim obszarów fizycznych, a co za tym idzie – panowie podniecają się dużo łatwiej niż kobiety. Nie oznacza to jednak, że wywołanie tego stanu nie wymaga żadnych starań. Kiedy facet się podnieca?
 

Jak podniecić chłopaka? Uwodzicielski dotyk może zdziałać cuda

Podniecenie u mężczyzn może wywołać już sam dotyk, zwłaszcza w okolicach genitaliów i innych stref erogennych. Należy pamiętać, że wywołanie podniecenia może wymagać jedynie delikatnego muśnięcia, niekoniecznie w okolicach genitaliów. Wielu panów czerpie przyjemność z delikatnego gładzenia szyi, pośladków i sutków. Równie często zdarza się, że subtelności nie działają na mężczyznę podniecająco. Niektórzy panowie wolą bowiem twardą grę wstępną, bez cienia delikatności i od razu ukierunkowaną na narządy płciowe. Skuteczne podniecanie dotykiem nie jest skomplikowane, ale może wymagać poznania preferencji i oczekiwań partnera.
 

Jak podniecić chłopaka? Przemów do jego wyobraźni

Podniecenie mężczyzny rozmową wydaje się trudną sztuką, jednak to tylko pozory. Panowie są bardzo podatni na bodźce słuchowe, na co wyraźnie wskazuje fakt, że wielu mężczyzn lubi, gdy kobieta głośno wyraża swoją przyjemność w łóżku. Aby podniecić mężczyznę w trakcie rozmowy, należy zadbać o seksowny, nieco tajemniczy ton głosu. Wypowiadane słowa powinny nawiązywać do tematyki seksualnej, ale nie bezpośrednio. Taka niewypowiedziana obietnica sprawi, że w męskiej psychice uruchomione zostanie potężne narzędzie, wpływające na stan podniecenia – wyobraźnia.
 

Jak podniecić chłopaka? Bądź seksowna i uwodzicielska

Podniecenie wyglądem to jedna z najłatwiejszych metod rozbudzenia męskiego pożądania. Warto pamiętać, że mężczyźni to wzrokowcy. Bielizna podkreślająca i eksponująca najseksowniejsze fragmenty ciała + wyzywający makijaż – to prawie zawsze działa. Należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że nie zawsze trzeba pobudzać fetyszystyczną stronę męskiej seksualności. W wielu przypadkach, podniecającym strojem będzie zwykła zwiewna sukienka, pod warunkiem, że nie założysz pod nią bielizny. Możesz być pewna, że nie umknie to uwadze twojego faceta.
 

Jak podniecić chłopaka? Gra wstępna może zacząć się na odległość

Podniecenie można wywołać też na odległość. Jeżeli chcesz rozpalić partnera jeszcze przed jego powrotem do domu, po prostu sięgnij po telefon. Zdjęcie przedstawiające ciebie w zmysłowej bieliźnie? To z całą pewnością zadziała, jeżeli jednak lubisz wyzwania, możesz obrać trudniejszą drogę. Wyślij mu pikantny SMS, w którym ze szczegółami opisujesz wymarzone zbliżenie. Jeżeli jesteś pewna, że nikt nie będzie wam przeszkadzał, zadzwoń do niego, obniż ton głosu i rozpocznij werbalną grę wstępną, nie stroniąc od zadziornego pojękiwania i pomrukiwania. O tym, po co nam w ogóle gra wstępna piszemy tutaj.
 

Jak podniecić chłopaka? Odrobina sprośności nie zaszkodzi

Podniecenie u mężczyzn często wywołują kobiety pewne siebie i... nieco wulgarne. Jeżeli chcesz zwiększyć jego poziom podniecenia już w łóżku, w trakcie seksu nie szczędź sprośnych słówek. Wyraźnie zakomunikuj mu swoje narastające podniecenie, nie tylko słowami, ale też jękami i napinaniem ciała.