2 dni, 2 sceny, 9 artystów zagranicznych i 9 z Polski. Już w najbliższy weekend na warszawskim Służewcu Orange Warsaw Festival zainauguruje sezon letnich festiwali, a także nasz cykl Glamour Summer Beats, podczas którego odwiedzimy najlepsze muzyczne wydarzenia w naszym kraju. 

Orange Warsaw Festival 2017: 2 czerwca będzie rockowo i bardzo tanecznie

W piątek 2 czerwca na głównej scenie, która po raz kolejny nazywa się Orange Stage zagra Kings Of Leon (na swoim koncie mają już 7 albumów studyjnych, 18 milionów sprzedanych egzemplarzy płyt i 24 miliony singli, a także zdobyli 3 nagrody Grammy), Kodaline, Martin Garrix (holenderski producent muzyczny, który zajął pierwsze miejsce na liście Top 100 DJ według magazynu DJ)  i Years & Years (polscy fani za nimi szaleją i z całą pewnością pod sceną ustawią się tłumy roztańczonych ulubieńców Brytyjczyków). Polską scenę muzyczną tego dnia reprezentować będą Łona i Weber,Maria Peszek, Kamp! i trio Suumoo.

Orange Warsaw Festival 2017: 3 czerwca wszyscy będą szczęśliwi

Warszawski festiwal zadowoli wielu muzycznych fanów. Począwszy od tych lubiących mocne, rockowe brzmienia, po bardziej elektroniczne i taneczne, a także tych, którzy uwielbiają dobry polski hip-hop. Program muzyczny został tak przygotowany, aby każdy znalazł coś dla siebie, a organizatorzy zadbali zespoły i artystów światowej klasy. I tak w drugi dzień festiwalu, 3 czerwca na głównej scenie zagra Imagine Dragons - zespół, który idealnie balansuje na przecięciu kilku gatunków: rocka, popu, elektroniki, a nawet hip hopu, duet Justice, autorzy jednej z najważniejszych elektronicznych płyt poprzedniej dekady, a także zespół Two Door Cinema Club i You Me At Six. Na Warsaw Stage zagrają polscy muzycy: Miuosh, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Rosalie i Lor.