Poprzedniego wieczoru w klimatycznym budynku Praskiej Drukarni w Warszawie odbył się pokaz kolekcji marki Bizuu na jesień-zimę 2017/2018. O piękną oprawę muzyczną zadbała Julia Pietrucha z zespołem. Show pod czujnym okiem reżyserki, Kasi Sokołowskiej, był dopieszczony pod każdym względem.

Jesienno-zimowa kolekcja zaprojektowana przez Blankę Jordan i Zuzannę Wachowiak jest bardzo różnorodna. Obok klasycznych sukienek mini na wybiegu zobaczyliśmy także plisowane spódnice midi i zwiewne sukienki maxi - ozdobione falbanami, kwiatowym printem i koronkami. Kreacje przełamano grubymi swetrami, m.in. w pasy. Nie mogło zabraknąć także płaszczy. Propozycje marki to klasyczne kroje, wykończone ludowym haftem.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Bizuu jesień-zima 2017/2018 >>>

Głębokie kolory, takie jak bordo czy intensywny fiolet i granat przełamano różnymi odcieniami różu. W kolekcji pojawiła się także klasyczna czerń oraz beż.

Dziewczyny z Bizuu przemyciły do pokazu odrobinę lat 80., głównie za sprawą szerokich ramion i podkreślonej talii. Dopełnieniem sylwetek z kolekcji było obuwie stworzone już po raz trzeci we współpracy z Badurą. Buty w szpic na niskim obcasie czy marszczone kozaki stanowiły świetne dopełnienie looków. W galerii znajdziecie wszystkie sylwetki z pokazu Bizuu na jesień-zimę 2017/2018!

Bizuu opublikowało kolekcję sukien ślubnych. >>>