Na widowni pojawiły się takie gwiazdy jak KylieJenner, DianeKruger, RosieHuntington-Whiteley, EllieGoulding i AlexaChung. Wytworna, efektowna i bogata w detale kolekcja zaprojektowaną przez OlivieraRousteinga będzie dostępna od 5 listopada w 250 sklepach na świecie (w tym dwóch w Polsce) oraz online.

Zobacz gwiazdy na pokazie Balmain x H&M>>>

Wczorajsza noc była przepełniona blaskiem i futurystyczną elegancją, dokładnie tak jak kolekcja BalmainxH&M. Goście zostali przeniesieni na przepełnioną światłem i muzyką "kosmiczną" stację metra stworzoną specjalnie na potrzeby pokazu. Po prezentacji roztańczonego teledysku promującego kampanię z KylieJenner w roli główniej na wybiegu pojawiły się modelki, wśród nich Gigi i BellaHadid, JourdanDunn, AlessandraAmbrosio, KarlieKloss oraz JoanSmalls.

Zobacz wszystkie looki z pokazu Balmain x H&M>>>

Po pokazie na scenie pojawili się członkowie kultowego zespołu BackstreetBoys, których pierwszy od wielu lat koncert zaskoczył wszystkich i wprowadził w klimat lat 90'. Goście, a wśród nich wiele gwiazd i osobistości świata mody, dzielili się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych z użyciem hashtaga #HMBalmaination.

Zobacz zdjęcia z koncertu Backstreet Boys na pokazie Balmain x H&M>>>

"Dziś spełniło się moje marzenie. Klimat i energia są niesamowite. Występ Backstreet Boys dla Balmain x H&M był wspaniały. To dla mnie zaszczyt współpracować z H&M i dzisiejsza premiera to coś czego nigdy nie zapomnę" - powiedział OlivierRousteing, dyrektor kreatywny Balmain.

 

 
Pokaz Balmain x H&M w Nowym Jorku

Wszystkie sylwetki z wybiegu, gwiazdy na czerwonym dywanie i koncert Backstreet Boys. Zobacz co działo się na pokazie Balmain dla H&M w Nowym Jorku: bit.ly/PokazBalmainHM

Posted by Glamour.pl on 26 październik 2015

 

Zobacz też:

Cała kolekcja Balmain x H&M wyciekła do sieci

Balmain dla H&M - zobaczcie lookbook

Kolekcja Balmain x H&M - kampania

 

 

 

D.U