Chcielibyście zobaczyć najnowszy pokaz Tommy'ego Hilfigera? Będziecie mieli taką możliwość i to na żywo! A wszystko dzięki transmisji live, którą obejrzycie poniżej już 25 lutego (niedziela) o 20.00. Tym razem amerykański projektant, znany z tego, że jego pokazy to nie tylko prezentacja kolekcji, ale i show zrealizowane z ogromnym rozmachem, przeniesie nas na tor wyścigowy. To właśnie wyścigi samochodowe stały się inspiracją do stworzenia najnowszych projektów, po raz kolejny z udziałem jednej z najpopularniejszych obecnie modelek w branży i zarazem ulubienicy Hilfigera, Gigi Hadid. 

ZOBACZ TAŻE: Moda uliczna na Milan Fashion Week jesień-zima 2018/2019

Pokaz ponownie realizowany jest w ramach akcji "See Now, Buy Now”, co oznacza, że wszystkie looki pojawiające się na wybiegu będzie można od razu kupić. To odpowiedź na kluczową rolę platform i mediów społecznościowych w branży mody. A dla Tommy'ego Hilfigera, starającego się trafiać do dość młodej grupy odbiorców, najlepsze narzędzie, by ciągle tę grupę powiększać w każdym zakątku świata. 

Pokazu Tommy'ego Hilfigera przeoczyć nie można także dlatego, że będzie to show zamykający mediolański tydzień mody. I coś czujemy, że będzie to naprawdę mocne zamknięcie!