Pola Lis i jej nowy chłopak znaleźli się w centrum zainteresowania mediów. Nic dziwnego, bo córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin oraz przystojny piłkarz drużyny juniorów Liverpool FC tworzą piękną parę! Kilka tygodni temu świat obiegła informacja o tym, że są razem, a parę dni później obydwoje to potwierdzili. Pola opublikowała urocze InstaStory, na którym ona i Kamil nie szczędzą sobie czułości. Następnie zrobili nawet wspólnego live'a na koncie piłkarza, na którym odpowiadali na pytania fanów. Nie byli jednak zachwyceni poziomem komentarzy. Obserwatorzy Kamila zapytali go, jak to jest być mniej popularnym od swojej dziewczyny, natomiast Polę, dlaczego ośmiesza się na Twitterze.

Pola Lis i jeden z polskich piłkarzy są parą! Pokazali się razem na Instagramie! >>>

Okazuje się, że Pola i Kamil pojechali razem na wakacje. Na miejsce urlopu wybrali Melediwy, a na ich Instagramach nie brakuje zdjęć z tej malowniczej wyspy. Zachody słońca, kąpiele w jaccuzzi i odpoczynek na plaży – bardzo zazdrościmy im takiego relaksu.

Wciąż jednak czekamy na ich wspólne zdjęcie! Czujemy, że to nastąpi bardzo niedługo. Będziemy uważnie obserwować ich Instagramy. Pola Lis chętniej dzieli się prywatnymi sprawami w mediach społecznościowych niż jej siostra, Iga Lis, która również znalazła się w centrum zainteresowania za sprawą związku z Taco Hemingway'em. Zarówno Iga, jak i raper są oszczędni w publikowaniu zdjęć na Instagramie i obydwoje milczą na temat łączącej ich relacji. Jednak w miniony weekend widzieliśmy ich razem na Orange Warsaw Festival, dlatego coś musi być na rzeczy. Trzymamy rękę na pulsie! A tymczasem zobaczcie poniżej zdjęcia z wakacji Poli Lis i jej chłopaka, Kamila Grabary