Dotąd nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów związanych z filmem Polityka. Jednak sama jego tematyka sprawiła, że nowy obraz Patryka Vegi został uznany za kontrowersyjny. Reżyser postanowił bowiem wziąć na warsztat polską scenę polityczną i dotyczące jej absurdy. Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks, Kobiety mafii oraz inne filmy Patryka Vegi pobiły wszelkie rekordy popularności w Polsce. Przewidujemy, że tak samo będzie i tym razem. Szczególnie, że w Polityce wystąpią największe gwiazdy rodzimego kina, między innymi Iwona Bielska, Andrzej Grabowski oraz Daniel Olbrychski. Natomiast w jednej z głównych ról zobaczymy Antoniego Królikowskiego – młody aktor sparodiuje Bartłomieja Misiewicza.

Polityka: Mamy oficjalny zwiastun filmu Patryka Vegi

Patryk Vega od jakiegoś czasu publikował na Instagramie krótkie fragmenty swojego nowego filmu. Jednak oficjalny zwiastun Politykitrafił do sieci „dopiero” wczoraj. Okazuje się, że reżyser przypomni kilka głośnych afer z ostatnich lat, między innymi usunięcie flagi Unii Europejskiej przez ówczesną premier – Beatę Szydło (w tej roli Ewa Kasprzyk), czy samochody, które o. Tadeusz Rydzyk (Zbigniew Zamachowski) otrzymał rzekomo od bezdomnego. Polityka miała wpłynąć na opinię publiczną. Przypomnijmy, że premiera obrazu odbędzie się na chwilę przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Oglądając trailer Polityki, zauważamy, że Vega zrezygnował z brutalnych scen, kojarzonych z jego poprzednimi filmami. Zapowiada się całkiem niezła komedia. Zwiastun filmu Polityka znajdziecie poniżej.

Polityka: Data premiery nowego filmu Patryka Vegi

Wczoraj poznaliśmy również datę premiery Polityki. Nowy film w reżyserii Patryka Vegi trafi do polskich kin w środę – 4 września, czyli za niespełna miesiąc. Przygotujcie się na seans pełen wrażeń!

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Patryka Vegi! W jaką rolę wcieli się celebrytka? >>>