Polska edycja programu Top Model, która wylansowała takie nazwiska, jak Zuzanna Kołodziejczyk, Radek Pestka, Jakob Kosel, Mateusz Maga, Osi Ugonoh, Karolina Gilon czy Karolina Pisarek, zakończyła się na 6. sezonie. I póki co nie zapowiada się, żeby telewizja TVN planowała kontynuację. Dla tych, którzy marzą o pracy w modelingu to jednak żadna przeszkoda, bo przecież zawsze można wziąć udział w jednej z zagranicznych edycji. Tak jak zrobiła to 33-letnia Magdalena Filipowska. Z powodzeniem! Polsce udało się zakwalifikować do ścisłego finału, gdzie będzie rywalizowała o zwycięstwo. 

ZOBACZ  TAKŻE: Karolina Pisarek z „Top Model” ma nowego chłopaka! >>> 

Co powinniście wiedzieć o Magdzie? Pochodzi ze Świebodzina. Do Wielkiej Brytanii wyjechała tak, jak większość naszych rodaków - w poszukiwaniu pracy 3 lata temu. Od tamtej pory pracowała m.in. jako kelnerka, recepcjonistka czy hostessa, cały czas ucząc się języka, którego poziom na samym początku nie był zbyt wysoki. Do programu Top Model trafiła jesienią 2017 roku i udało jej się trafić aż do finału. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku polskiej edycji, Magda ma szansę wygrać kontrakt z agencją modelingową, która może być początkiem wielkiej kariery w modelingu. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Baryza z Top Model – co dziś robi? >>> 

Magda jest też czynną instagramerką. Jej profil obserwuje obecnie ponad 10 tysięcy osób, a Magda chętnie dzieli się z nimi również odważnymi zdjęciami, prezentując swoje wdzięki. A to tylko potwierdza, że Polka czuje się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Wróżycie jej świetlaną przyszłość w świecie modelingu?