Kylie Jenner jako Matka Boska w teledysku do utwory Travis Scotta

Jeśli mielibyśmy sobie wyobrazić Kylie Jenner będącą ze Scottem Travisem jeszcze bliżej, musiałoby to być partnerstwo na gruncie zawodowym. I co ciekawe - tak właśnie się stało - mama prawie półrocznej Stromi została bohaterką teledysku do utworu swojego chłopaka. W Stop trying to be God z nowego krążka Astroworld gwiazda pojawia się półnaga, pokryta złotym brokatem, trzymająca w objęciach owieczkę. Hm, musimy przyznać, że w takim wydaniu Kylie Jenner jeszcze nie widzieliśmy (choć naszym zdaniem i tak nie przebija pojawiającego się pod koniec produkcji… Jamesa Blake’a).

Ta kreacja to nie tyle efekt niepohamowanej wyobraźni jej twórców (no dobrze, to też) - po prostu teledysk mocno nafaszerowany jest odniesieniami religijnymi. I naprawdę jest na co patrzeć - rozebrana Kylie obejmująca Travisa to jedno, ale dopiero w połowie filmu naprawdę zaczyna się dziać: płonie niebo, Travis pojawia się w roli samego Boga, by dalej dalej udzielać zebranemu tłumowi sakramentu chrztu.

ZOBACZ TAKŻE: Okładka Kylie Jenner i Travisa Scotta to plagiat? >>>

Jak Kylie Jenner komentuje twórczość Travisa Scotta

Video jest niezłą gratką dla wielbicieli pary nie tylko ze względu na niecodzienne ujęcie Kylie czy, jak by nie patrzeć, zaskakującą treść. Chodzi przede wszystkim o to, że mimo ogromnej sławy Kylie Jenner jest niezwykle skuteczna w strzeżeniu swojej prywatności i to jeden z niewielu razów, gdy wpuszcza światło dzienne w swój związek. Co ciekawe, dla Travisa ogromna atencja związana z szaleństwem wokół osoby jego partnerki także nie zawsze jest wygodna, ale nie przeszkadza mu to jednak uczynić z niej bohaterki swego video. W wywiadzie dla jednego z magazynów Kylie wyznaje:

Moja popularność czasem jest dla Travisa przytłaczająca, dlatego tym bardziej zależy mi na tym, żeby robił własne rzeczy, skoncentrował się na własnej karierze i na tym, kim jest. 

Co do samego teledysku do piosenki Travisa Scotta z udziałem Kylie Jenner- nie ma co opowiadać, to po prostu trzeba zobaczyć!

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner najmłodszą milionerką na okładce magazynu „Forbes”. Wyprzedziła Kim Kardashian! >>>