Emocje związane z sylwestrowymi imprezami największych stacji telewizyjnych w Polsce powoli sięgają zenitu. Dopiero co internet rozpaliła do czerwoności informacja o nagłej (choć przez wiele osób spodziewanej) decyzji Mel C o rezygnacji z występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, a media obiegła kolejna gorąca wiadomość. Tym razem ekscytujące wieści na temat swojego zbliżającego się wielkimi krokami koncertu przekazała Telewizja Polsat. Wiemy już, kto będzie zagraniczną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022.

Znamy nazwisko zagranicznej gwiazdy Sylwestra 2022 z Polsatem

Nie jest tajemnicą, że występy światowej sławy artystów na koncertach sylwestrowych były do tej pory domeną TVP. Polsat, który do tej pory stawiał na gwiazdy polskiej estrady, postanowił w tym roku jednak pójść w ślady konkurencji i postarać się o wykonawcę z zagranicy. Według nieoficjalnych informacji, które przedostały się do mediów, stacja rzekomo prowadziła rozmowy z trzema międzynarodowymi gwiazdami. Jedną z nich miała być ponoć sławna kolumbijska piosenkarka, Shakira.

Nina Terentiew uznała, że występ takiej megagwiazdy byłby doskonałym ukoronowaniem jej rządów jako dyrektor programowej – donosił informator serwisu Plotek.pl.

Michael Patrick Kelly o występie na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Telewizja Polsat do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień na temat rzekomych negocjacji z managementem Shakiry. Pewne jest jednak, że ostatecznie to nie wykonawczyni hitu „Waka Waka (This Time for Africa)” będzie główną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia stacja poinformowała, że imprezę w Parku Śląskim uświetni Michael Patrick Kelly.

Michael Patrick Kelly / fot. Shanti Tan / mat. prasowe Polsat

Irlandzko-amerykański wokalista zdobył światową sławę w połowie lat 90. jako członek zespołu The Kelly Family. W ostatnich latach artysta skupia się na swojej karierze solowej. Na swoim koncie ma wiele przebojów, w tym takie znane z rozgłośni radiowych hity jak „Beautiful Madness” i „Throwback”.

Wystąpię w Parku Śląskim i zaśpiewam dla was kilka piosenek w Telewizji Polsat. Pomożemy wszystkim pożegnać 2022 rok i przywitać 2023. Nie mogę się doczekać, żeby spędzić sylwestra w Polsce. To mój pierwszy raz i bardzo się cieszę – oznajmił artysta.

Zobacz także:

Michael Patrick Kelly nie kryje swojej ekscytacji przed występem na wielkiej telewizyjnej imprezie sylwestrowej w Polsce.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę spędzić tego Sylwestra w Polsce i naprawdę nie mogę się doczekać tych wszystkich ludzi, którzy przyjdą do Parku Śląskiego cieszyć się tym przejściem z jednego roku w następny. Spróbujemy rozpocząć nowy rok z dużą ilością nadziei i wielką motywacją do pokonania wszelkich wyzwań, które mogą nadejść – zapewnia piosenkarz.

Co ciekawe, pod postem z najnowszym sylwestrowym ogłoszeniem na instagramowym profilu Polsatu przeważają pozytywne reakcje.

Najcudowniejsza grudniowa wiadomość – pisze jedna z internautek.

Wspaniała wiadomość, będziemy oglądać na 100% – czytamy w kolejnym komentarzu.

No i wspaniale! Tak jak nigdy nie oglądam, tak teraz wołami mnie sprzed tv nie odciągną! Brawo Wy! Brawo Paddy – cieszy się fanka wokalisty.

Też cieszy was występ Michaela Patricka Kelly'ego na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022?