Kiedyś mocno wyśmiewany (z pewnością przez brak umiaru w zabiegach i często komicznie wyglądające usta), a dziś coraz bardziej popularyzowany wśród osób publicznych, aczkolwiek nadal uważany jako temat tabu. Czy w Polsce w dalszym ciągu należy mieć w sobie sporo odwagi, aby przyznać się przed swoimi fanami, że dokonało się zabiegu powiększenia ust? Magdalena Samborska (@rebellookblog) sama przyznaje, że jeszcze rok temu miała z tym tematem problem.

"Kto mnie zna, ten wie, że jeszcze gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że w styczniu 2017 powiększę sobie usta, powiedziałabym mu, żeby odstawił twarde narkotyki. Zawsze byłam przeciwniczką tego zabiegu, a widząc u kogoś zrobione "kacze dzioby" automatycznie chciałam go przytulić i powiedzieć, jak bardzo mi przykro" - możemy przeczytać na jej blogu rebellook.pl

Dziś zupełnie inaczej podchodzi do tematu powiększania ust i publicznie przyznaje się do wykonanego zabiegu. Mało tego. Magda Samborska poświęca cały wpis na swoim blogu kwasowi hialuronowemu i publikuje zdjęcia sprzed i po zmianach wykonanych w poznańskiej klinice.

"Gdy przyjechałam na umówioną wizytę, obejrzano moje usta z każdej strony, jeszcze raz szczegółowo wyjaśniłam, na czym mi zależy – chciałam nieco podnieść górną wargę zmnieszając tym samym przestrzeń nosowo-wargową ale tak, by nie tracić za bardzo kształtu i proporcji moich ust. Zależało mi przede wszystkim na naturalnym efekcie" - opisuje na swoim blogu.

Czy bała się reakcji swoich fanów? Myślała o negatywnych komentarzach, które mogą posypać się w jej stronę niczym deszcz gradowy? W końcu "kacze usta" nadal są tematem tworzenia prześmiewczych memów i internetowych szyderstw. 

"Nie obawiałam się. Moje czytelniczki wiedzą, że ich nie oszukuję - jeśli powiększę usta i tak to zauważą. Próbuję nowych rzeczy, zawsze ma to jakieś podłoże, o którym moi obserwatorzy wiedzą - tu po zdjęciu aparatu czegoś zaczęło mi brakować. Zresztą opisuję to wszystko dość dokładnie we wpisie!" - komentuje Magda Samborska (@rebellookblog).

Jak zareagowali jej fani? Co prawda wpis pojawił się dopiero kilka godzin temu, ale nie wywołał lawiny hejtu, a wręcz przeciwnie sprawił, że fanki blogerki są zachwycone osiągniętym efektem. Chwalą nienachalny efekt, a niektóre z nich przyznają, że miały obawy co do końcowego wyglądu ust Magdy, ale szybko zmieniły zdanie.