Polscy fani 30 Seconds To Mars mają w tym roku powody do radości. Ich ulubiony zespół zaplanował aż dwa koncerty w Polsce w Krakowie 29 sierpnia w tamtejszej Tauron Arenie (bilety ciągle są dostępne!) i ten wczorajszy, który odbył się w łódzkiej Atlas Arenie. Kapela Jareda Leto, okrzyknięta jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie, przyjechała do naszego kraju m.in. z repertuarem pochodzącym z ich nadchodzącego, piątego już studyjnego albumu. Publiczność zgromadzona w Łodzi miała okazję usłyszeć zarówno kawałek Walk On Water, który zespół wypuścił już rok temu, a także numer Dangerous Night. I z pewnością nikt ze zgromadzonych na Atlas Arenie gości nie spodziewał się, że ten ostatni utwór zostanie wykonany w takiej wersji! 

Jared Leto zaśpiewał go bowiem w duecie z jedną z najbardziej charakterystycznych i najzdolniejszych młodych polskich wokalistek, Natalią Nykiel! Artystkę, która w zeszłym roku została również jedną z Kobiet Glamour, lider 30 Seconds To Mars zaprosił na scenę słowami „Przed Wami jedyna, wyjątkowa Natalia Nykiel!”. To kolejne wielkie wyróżnienie dla Natalii, która po raz kolejny potwierdziła, że obok jej głosu i niesamowitej charyzmy nie może przejść obojętnie. Wie teraz o tym także Jared! 

Zdjęcia z występu Leto i Nykiel oraz zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie i Instagram Stories wokalistki, znajdziecie poniżej! 

ZOBACZ TAKŻE: Jared Leto jako gangster w nowym filmie Netflixa. Zobaczcie zwiastun!