Jak się jednak okazuje, Polski Wiking nie zawsze tak wyglądał. Jeszcze dekadę temu był niespecjalnie atrakcyjnym facetem o posturze, która pozostawiała dużo do życzenia. W pewnym momencie zorientował się jednak, że sylwetka sama się nie wyrzeźbi i zabrał się za regularne treningi oraz zaczął przykładać znacznie większą wagę do tego, co, jak i z jaką częstotliwością je. Z czasem Paweł Ładziak na tyle wyspecjalizował się w świadomym budowaniu swojej sylwetki, że sam zaczął pomagać innym  w ich walce o lepszą figurę. Nic dziwnego, w końcu który mężczyzna nie chciałby wyglądać tak ja on? Ładziak prezentuje na swoich mediach społecznościach opalone, niezwykle atletyczne ciało pokryte modnymi tatuażami. Jednak nie tylko te składniki jego wizerunku złożyły się na jego sukces.

ZOBACZ: INSTAGRAM TOP 10 Najlepsze zdjęcia polskich gwiazd na Instagramie w minionym tygodniu

Paweł Ładziak wymyślił sobie bowiem, że wpisze się w trend męskich drwali i samemu stworzył wizerunek męskiego, silnego mężczyzny, do którego wzdychają kobiety i któremu uporu i motywacji zazdroszczą inni faceci. Paweł stal się zatem polskim wikingiem, w czym zdecydowanie pomógł mu perfekcyjnie przystrzyżony zarost oraz włosy przefarbowane na siwo!

Co jakiś czas Paweł przypomina, jak wyglądał jeszcze przed swoją spektakularną metamorfozą. Zestawione zdjęcia z teraz i sprzed kilku lat opisuje odpowiednim komentarzem:

„Pamiętacie to stare zdjęcie? Zgadzam się, że jest fatalne, ale to właśnie motywacja dla mnie i dla was. Tak jak każdy z was walczę ze swoimi słabościami!”

Nic dziwnego, że inny chcą się inspirować jego zmianą i śledzą jego kolejne poczynania. Ładziak na swoim Instagramie zgromadził już bowiem 333 tys. obserwujących, którzy chętnie komentują jego kolejne, często półnagie zdjęcia.

Na co dzień Polski Wiking nie ogranicza się jednak tylko do ćwiczeń na siłowni i prowadzenia swoich social mediów. Paweł  przede wszystkim pracuje jako trener personalny, trener kulturystyki i sportów sylwetkowych oraz układa plany dietetyczne. Zgadujemy, że wie, co robi! W końcu nie każdemu udaje się wypracować i utrzymać sylwetkę, jaką on może się obecnie pochwalić ;-)

Zobaczcie w naszej GALERII, jak Polski Wiking pręży muskuły na sowoim Instagramie. Sexy? Chcielibyście wyglądać tak, jak on? ;-)

Zobacz także: