Salon Modivo w warszawskiej Galerii Młociny to całkiem nowe doświadczenie zakupowe

Dotychczas robiliśmy u nich zakupy przez internet. Nic dziwnego, na Modivo.pl zawsze można znaleźć najmodniejsze ubrania, dodatki (od torebek, poprzez szale i chusty aż po galanterię skórzaną) oraz buty – z metką uznanych marek i projektantów. Od niedawna jednak kupujemy także stacjonarne. W wakacje marka otworzyła bowiem swój butik w warszawskiej Galerii Młociny.

Trendy 2020: To właśnie te jeansy wszystkie będziemy nosić tej jesieni. Trend z lat 90. powraca! >>>

Trzeba przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie było! To całkiem nowe doświadczenie zakupowe, bo nowo otwarty butik Modivo łączy w sobie to co najlepsze zarówno w zakupach tradycyjnych, jak i online. Spodziewajcie się więc nie tylko wysmakowanego wnętrza jak w najlepszych światowych butikach, ale i komfortu i swobody kupowania, jakie towarzyszą nam, kiedy zamówienie robimy przez internet z własnej kanapy. A wszystko to dzięki najnowszym technologiom. Na czym polega innowacja? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności.

W butiku Modivo w warszawskiej Galerii Młociny próżno szukać wieszaków z ubraniami. Zakupy robi się tu inaczej, wystarczy... wygodnie rozsiąść się na kanapie – a tych w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu nie brakuje. Przy każdej z nich na klientów czekają tablety i to własnie na nich przegląda się ofertę sklepu. Nie znaczy to jednak, że ubrań nie można przymierzyć, wręcz przeciwnie (w końcu między innymi po to zakupy robimy w butikach stacjonarnych). Wystarczy, za pomocą tabletu, wskazać 5, które nas interesują, podać swój numer telefonu (wyłącznie do celów związanych z zamówieniem), a następnie udać się do przymierzalni. I wejść do wybranej wskazanej nam przez sklep drogą sms-ową. Wybrane ubrania i dodatki będą tam na was czekać (w razie potrzeby szybko można jednak wymienić rozmiar, który nas interesuje). Brzmi ekscytująco? I jest! Zwłaszcza, że kiedy wyjdziecie z przymierzalni, wskazane przez was ubrania już czekają zapakowane przy kasach .

Płaszcze na jesień, które będziecie nosić latami. Teraz są hot, ale nigdy nie wyjdą z mody! >>>

Pomysł spodobał się nie tylko „zwykłym klientkom”, ale i gwiazdom oraz przedstawicielom branży mody, którzy, z okazji pierwszych urodzin marki, odwiedzili warszawski butik Modivo we wtorek, 8 września 2020 roku. W salonie pojawili się wówczas m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Anna Dereszowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, Grażyna Wolszczak, Michał Piróg, Jakub Wesołowski, Joanna Opozda, Antek Królikowski, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Kasia Zielińska czy Anna Mucha. Nie zabrakło także influencerów: Jakoba Kosela, Magdaleny Zalejskiej i Radka  Pestki. I oczywiście nas. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!