Timothée Chalamet to od paru lat jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Od przełomowej roli w kultowym już melodramacie „Tamte dni, tamte noce”, za którą otrzymał nominację do Oscara, młody aktor zdecydowanie nie może narzekać na brak ciekawych propozycji. Tylko w minionym roku odbyły się premiery aż trzech głośnych produkcji z jego udziałem: widowiskowej „Diuny”, docenionego przez krytyków „Kuriera Francuskiego z Liberty, Kansas Evening Sun” oraz megahitu Netfliksa „Nie patrz w górę”.

Timothée Chalamet? Nie, to znana tiktokerka!

Sukcesy utalentowanego 26-latka nie ograniczają się jednak tylko do branży filmowej. Timmy, jak pieszczotliwie mówią o nim fani i fanki, stał się także niekwestionowaną ikoną stylu, którego modowe wybory są obecnie źródłem inspiracji dla milionów chłopców i dziewcząt z pokolenia Z (i nie tylko). Trudno też nie zauważyć, że końca nie mają tak samo zachwyty internautów nad oryginalną, androgyniczną urodą gwiazdora.

Fakt ten postanowiła wykorzystać jakiś czas temu robiąca furorę na TikToku Charlotte Roberts. Młoda wizażystka, której profil obserwuje na ten moment już przeszło 9,4 miliona użytkowników serwisu, postanowiła zaprezentować, jak za pomocą makijażu krok po kroku upodabnia się do odtwórcy roli Elio.

@charlottelooks

my fyp has been a constant stream of timothée so i thought i would join in 😋🤚

♬ Roddy Ricch The Box but its GROOVY - LLusion


Efekt jej metamorfozy robi naprawdę piorunujące wrażenie!

Zachwycające metamorfozy Charlotte Roberts

To jednak nie wszystko. Na instagramowym i tiktokowym koncie Charlotte znajdziecie także jej niesamowite przemiany w wiele innych znanych postaci, takich jak Billy Butcherson z filmu „Hokus pokus”, Gollum z serii „Władca Pierścieni”, Joker, Edward Nożycoręki, Urszula z „Małej Syrenki”, Lady Gaga, Maria Antonina, czy Cruella de Mon.