Lady Gaga swoim występem podczas tegorocznych mistrzostw Super Bowl 2017 przyćmiła większość gwiazd z poprzednich edycji. Piosenkarka w ciągu niecałych 14 minut zaśpiewała na żywo największe hity muzyczne i dała przy tym spektakularne show. Każdy element jej występu dopięty był na ostatni guzik. Nie dziwi nas to zbytnio, biorąc pod uwagę w jakich warunkach artystka przygotowywała się do wielkiego wydarzenia. 

Gwiazda wspólnie ze swoją ekipą zatrzymała się w posiadłości wartej ponad 20 milionów dolarów, położonej niecałe 10 minut drogi od stadionu NRG. Rezydencja, którą wynająć można poprzez portal Airbnb (koszt za jedną noc wynosi 10 tysięcy dolarów) utrzymana jest w śródziemnomorskim stylu i zaspokoi oczekiwania najbardziej wybrednych lokatorów.

W willi Encantado znajduje się aż pięć pomieszczeń sypialnianych i tyle samo łazienek, w tym jedna przylegająca do głównej sypialni. Dodatkowo goście mogą skorzystać również z własnej sali kinowej, gdzie oprócz relaksu przy największych hitach filmowych istnieje opcja wyprodukowania popcornu w specjalnie do tego przeznaczonej maszynie. Obok sali kinowej znajduje się obszerna biblioteka i sala gier. W willi znajduje się również pomieszczenie kuchenne z ogromnym kamiennym kominem.

Właściciele posiadłości nie zapomnieli o tych, którzy preferują bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu. Rezydencję otacza niesamowity ogród, w którym wybudowany został odkryty basen, jacuzzi i specjalne miejsce na grilla. Dostępne jest również centrum fitnessu, sekcja SPA oraz siłownia. Dla tych, którzy preferują bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu

Nie dziwi nas, że występ Lady Gagi zrobił na milionowej publiczności takie wrażenie. Po weekendzie spędzonym pośród takich luksusów bylibyśmy w stanie odbyć nawet światową trasę koncertową w kilka dni!