Powieść erotyczna 50 twarzy Greya oraz jej kontynuacje w postaci Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya autorstwa amerykańskiej pisarki E.L. James zyskały miano światowych bestsellerów. Książki doczekały się ekranizacji, a w głównych rolach zobaczyliśmy Dakotę Johnson i Jamiego Dornana. Filmy odniosły ogromny sukces komercyjny, przyciągając do kin tłumy widzów. Od wydania 50 twarzy Greya minęło 8 lat, a na rynku wciąż pojawiają się powieści o zabarwieniu erotycznym, które cieszą się dużą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku trylogii Blanki Lipińskiej. Polska pisarka jest autorką bestsellerów: 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni, które trafiły na listę najlepiej sprzedających się książek Empiku. Niedawno potwierdziła, że na podstawie trylogii powstaną filmy, za których produkcję odpowiada Maciej Kawulski. Okażą się hitem na miarę 50 twarzy Greya?

„After” - ten film to „50 twarzy Greya” dla nastolatków z głównym bohaterem inspirowanym Harrym Stylesem. Znamy datę premiery! >>>

Kto zagra główną rolę w polskiej wersji 50 twarzy Greya?

Trylogię Blanki Lipińskiej okrzyknięto polską wersją 50 twarzy Greya, ale z jeszcze większą pikanterią. Powieść erotyczna opowiada historię młodej i pięknej dziewczyny o imieniu Laura, która wyjeżdża na wakacje do Włoch. Tam zostaje uprowadzona przez przystojnego, ale niebezpiecznego mafioza Massimo. Mężczyzna zakochuje się w Laurze i daje jej tytułowe 365 dni, aby ona odwzajemniła jego uczucia. Wszystko jest podszyte odważnymi i szczegółowo opisanymi scenami seksu. Natalia Siwiec po przeczytaniu książki stwierdziła, że to jazda bez trzymanki na rollercoasterze! Pierwsza część filmu trafi do kin już w 2020 roku. Niedawno rozpoczęły się prace nad ekranizacją. Blanka Lipińska zdradziła w jednym z wywiadów, że jest zaangażowana w proces przeniesienia historii Laury i Massimo na ekran od samego początku. Wyznała, że w głównej roli kobiecej najchętniej widziałaby Edytę Herbuś lub Agnieszkę Więdłochę. Natomiast męskiego bohatera zagra aktor z włoskimi korzeniami, aby całokształt pozostał jak najbardziej wierny jej powieści. Obejrzycie polską wersję filmu 50 twarzy Greya?