Jeśli jesteś osobą z cipką, to ten przyjazny, sekspozytywny podręcznik w formie e-booka będzie idealny właśnie dla ciebie. Zwłaszcza jeśli chcesz rozwijać się w seksualnej sferze, lepiej poznać swoje preferencje, dowiedzieć się, jakie techniki najlepiej sprawdzają się przy masturbacji oraz jakie gadżety mogą być pomocne i jak wybrać te najlepsze dla siebie. A radzi wspaniała Sara Tylka, czyli @psychosekslogicznie na Instagramie.

Pierwszy polski kurs masturbacji - jak się masturbować

Kilka lat temu na świecie furorę zrobiła platforma OMGyes, dzięki której można było wirtualnie nauczyć się, jak stymulować cipkę (a tą w Glamour określamy ogół narządów płciowych uznawanych za kobiece w naszym społeczeństwie - czyli zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne). Teraz Your KAYA, czyli marka tworząca przyjazne dla ciała i środowiska środki menstruacyjne (jak i skutecznie walcząca z menstruacyjnym tabu) i kosmetyki do pielęgnacji, zwłaszcza tej intymnej, postanowiła zrobić rewolucję na polskim rynku i przełamać kolejne tabu! Bo dziewczyny się masturbują, uprawiają seks solo czy też samomiłość. Jakby tego nie nazwać - sprawiają sobie przyjemność. Ale nie wszystkie wiedzą jak to zrobić. Albo mają przy okazji poczucie wstydu. Dlatego też Your KAYA podjęła współpracę z Sarą Tylką, by móc zaoferować nam wszystkim e-podręcznik, który może odmienić życie, a na pewno pomoże nam wspiąć się na szczyt rozkoszy bez wyrzutów sumienia! 

Kurs masturbacji od Your KAYA to, jak mówią osoby, które stoją za projektem:

Kompleksowy, ilustrowany przewodnik po ciele cis kobiety, kształtujący świadomość ciała bez wstydu czy oceniania. Lekcje obejmują zagadnienia takie jak anatomia i mapa stref erogennych, praktyczne techniki stymulacji palcami oraz gadżetami oraz masturbację partnerską.

Przyznam szczerze, że sama - choć uznaję się za osobę dość dobrze znającą swoje ciało i seksualne zagadnienia - spędziłam bardzo ciekawie weekend, czytając e-podręcznik i wprowadzając zawarte w nim rady w życie. Faktycznie jest pięknie wydany, choć elektroniczny, ilustracje to majstersztyk. Do tego bardzo przyjazny, bezpośredni język. W końcu masa wiedzy, praktycznych wskazówek, które bez wątpienia są pomocne w odkrywaniu swojego ciała i drzemiącego w nim potencjału przyjemności. Jak się dotykać, jak wybrać najlepszy dla siebie erotyczny gadżet i bardzo, bardzo istotna i przydatna część o komunikacji! Czyli podpowiedzi od ekspertki, jak prowadzić swobodnie rozmowy o masturbacji (i w ogóle o seksie) z innymi osobami. Podręcznik możecie kupić na stronie yourkaya.pl.

Czym się masturbować

Kurs masturbacji to zdecydowanie zachęta i inspiracja, by poświęcić sobie czas i uwagę. Zaproszenie do samomiłości i czuła podpowiedź, jak ją praktykować. W e-booku znajdziemy więc wspomniane wskazówki, jak i zadania, które pomogą nam krok po kroku stymulować własne ciało, ale i głowę. Co więcej z rozdziału „Masturbacja z gadżetem” możemy się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat erotycznych akcesoriów, co na pewno jest ułatwieniem, kiedy chcemy kupić pierwszy wibrator czy kolejne tego typu urządzenie. 

Szczerze trzeba przyznać, że tego typu publikacji przydałoby nam się zdecydowanie więcej. Byśmy mogły i mogli swobodnie rozmawiać o seksie, nie miały i mieli oporów przed sprawianiem sobie przyjemności. I ja osobiście bardzo żałuję, że kiedy dojrzewałam to nie miałam pod ręką takiego podręcznika!

Zobacz także:

Przeczytaj koniecznie: 5 najlepszych masażerów łechtaczki, które dziewczyny sobie polecają. To świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki czy siebie samej!