W ciągu dekady powstało 10 sezonów tego kultowego serialu, a zagorzali fani Przyjaciół znają go na wyrywki. Pamiętacie odcinek, w którym Ross nosił skórzane spodnie i w czasie randki miał mały wypadek w łazience? Albo ten, w którym Joey niechcący oświadczył się Rachel, a ta niepodziewanie dla samej siebie, powiedziała tak? Tych najlepszych momentów jest dużo więcej; internet aż pęka w szwach od video pod hasłem best moments – w ciągu 10 lat przyjaźni serialowej szóstki, czyli Rossa, Rachel, Moniki, Chandlera, Joey’a i Phoebe nazbierało się ich naprawdę sporo. 

Disney Song Challenge, czyli gra planszowa, którą pokochacie!

Jeśli uważacie się za prawdziwych fanów sitcomu i chcecie się sprawdzić, mamy dla was dobrą wiadomość! Trivial Pursuit stworzył grę, która pozwoli wam utrzymać ten tytuł albo pozbawi was złudzeń. Wśród ponad 600 pytań znajdą się stosunkowo łatwe, ale nie zabraknie też takich, którym podołają tylko najbardziej zaangażowani miłośnicy produkcji.

Zasady gry Trivial Pursuit „Przyjaciele”

Przed rozpoczęciem gry tasujemy karty i układamy je tak, by odpowiedzi były niewidoczne. Ten, kto zaczyna, rzuca kostką i losuje pytanie. Jeśli odpowie dobrze -  gra dalej, a po kolejnej poprawnej odpowiedzi otrzymuje kartę. Jego kolejka trwa tak długo, aż się pomyli; wtedy przekazuje pałeczkę kolejnemu graczowi. Zwycięzcą jest ten, kto jako pierwszy zdobędzie 6 kart, czyli poprawnie odpowie na 12 pytań.

Gdzie kupić grę „Przyjaciele”?

Jeśli macie ochotę się sprawdzić, albo sprezentować ją komuś, dla kogo wspominany serial jest wciąż numerem 1, gra jest w tej chwili dostępna w przedsprzedaży w Empiku (stacjonarnie będziecie mogli dostać ją od 5 listopada). Dobra wiadomość jest taka, że kupicie ją za niecałe 60 zł! Zawalczylibyście o tytuł tego, który najlepiej zna serial Przyjaciele?

Powstało Monopoly dla kociarzy!