Gigi Hadid ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2016 roku pojawiła się na wybiegu i w kampaniach najbardziej prestiżowych domów mody na świecie, zaprojektowała swoją własną kolekcję ubrań oraz otrzymała nagrodę Fashion Awards w kategorii "Międzynarodowa modelka roku". 

Młoda gwiazda może dopisać kolejną pozycję do swojego obszernego portfolio. W związku ze zbliżającą się datą premiery jej kolekcji TommyxGigi wiosna-lato 2017, firma Matel, która słynie z największej produkcji lalek na świecie, postanowiła stworzyć jedną na podobieństwo modelki.

W sieci ukazały się właśnie pierwsze zdjęcia, na których zabawkowa Gigi w towarzystwie klasycznej Barbie prezentuje miniaturowe wersje projektów pochodzących z najnowszej kolekcji Gigi Hadid dla sieci Tommy Hilfiger. Sesja zdjęciowa wzorowana jest na latach 90. Rolki, krótkie dżinsowe szorty, kultowy T-shirt z charakterystycznym logo Hilfiger Jeans, a to wszystko w otoczeniu słonecznej Venice Beach. Trzeba przyznać, że zabawka idealnie oddaję przepiękną urodę Gigi.

To nie pierwszy raz kiedy firma Barbie wyprodukowała zabawkę wzorując się na topmodelce. Podobny projekt miał miejsce podczas debiutanckiej kolekcji TommyxGigi jesień-zima 2017/18 oraz kilka miesięcy temu w związku z ostatnim pokazem Victoria's Secret. Do sprzedaży trafiły wtedy zabawkowe wersje Gigi i jej siostry Belli Hadid.