Ile razy zdarzyło Wam się wyjść z nieogolonymi nogami na miasto? Jesteśmy pewne, że co każda z Was miała taki problem, ponieważ po prostu o tym zapomniała albo zwyczajnie nie miała czasu. Dla niektórych dziewczyn to mało komfortowa sytuacja, tym bardziej, że do niedawna depilacja była możliwa tylko w domowym zaciszu. Jednak firma Sphynx wpadła na rozwiązanie tego problemu. Marka stworzyła podręczną maszynkę do golenia, która umożliwi ogolenie nóg czy każdej innej części ciała w praktycznie każdych warunkach.  

Jak działa podręczna maszynka do golenia Sphynx?

W praktyce to małe pudełko, zawierające 3 niezbędne produkty do golenia – aerozol z wodą, mydło do golenia (z naturalnym masłem shea) oraz dwa ostrza. By otworzyć maszynkę wystarczy obrócić środkowy przycisk i spryskać nogi (bądź inną część ciała) wodą, następnie nawilżyć mydłem miejsce, które chcemy ogolić i użyć maszynki. 

Wiedzieliście, że taki sposób golenia nóg jest dużo skuteczniejszy i bezpieczniejszy>>>

Podręczna maszynka do golenia Sphynx - ile kosztuje i gdzie można ją dostać?

Na szczęście ten ratujący nam życie produkt jest dostępny w Polsce. Możemy go dostać w perfumeriach Sephora. Maszynka kosztuje 69 złotych i jest dostępna w 3 różnych kolorach: różowym, miętowym i fioletowym. Do oferty ma niedługo trafić również wersja bardziej elegancka, czyli pudełko w odcieniu klasycznej czerni. Nie ukrywamy, że gadżet sam w sobie wygląda bardzo stylowo i nikt nie zorientuje, że jest to maszynka do golenia. 

Podręczna maszynka do golenia Sphynx – gdzie możesz ją zabrać?

Maszynka została stworzona głównie z myślą o kobietach, które dużo pracują i nie mają czasu na tak prozaiczne czynności jak golenie. Dlatego ten gadżet można nosić wszędzie, na przykład na siłownię, do biura, do szkoły lub na uczelnię. Maszynka do golenia jest również przystosowana do podróży, więc spokojnie zabierzesz ją ze sobą do samolotu. Uważamy, że to świetny pomysł i na pewno zaopatrzymy się w produkt Sphynx, który zapewne nie raz uratuje nas w kryzysowej sytuacji!

Zadanie: depilacja. 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o goleniu nóg>>>