Jeśli miałybyście ochotę, żeby trochę poeksperymentować z brwiami, ale nie macie doświadczenia, albo przeciwnie - bagaż tych złych skutecznie zniechęca was do podejmowania dalszych działań - mamy dla was dobrą wiadomość! Marka Benefit wspólnie z ModiFace (specjalistą od technologicznych rozwiązań dla branży urodowej) właśnie opracowała rewolucyjny projekt, który pozwoli bezpiecznie, bezkarnie i do woli bawić się zmianami w tym obszarze.

Makijaż brwi: najdziwniejsze trendy w 2017 roku >>>

Jak to dokładnie działa? Wirtualna przymierzalnia pozwoli wam bez ryzyka błędu dobrać właściwy kształt brwi, a także kosmetyki do ich makijażu. Do dyspozycji mamy trójwymiarowe nagranie w technologii Live 3d, a także 15 najmodniejszych propozycji kształtu i grubości brwi skomponowanych przez specjalistów marki Benefit.

Co ciekawe, bazowy wzór można bez ograniczeń modyfikować wedle własnych preferencji – poszerzać, zmieniać kolor, kształt, stopień podkreślenia i wszelkie inne możliwe parametry. Brzmi dobrze? Innowacyjność tego pomysłu polega na tym, że to co zobaczymy w wirtualnej przymierzalni, jest możliwe do odwzorowania na naszych brwiach 1:1, a w ofercie Benefitu znajdziemy całą gamę specyfików do wyczarowania wymarzonego efektu.

Jesteście ciekawi jak to działa? Wystarczy wejść na stronę marki, skonfigurować swoją wizytę, wybrać styl, który chciałoby się przymierzyć i spersonalizować go, a po uzyskaniu zadowalającego efektu zamówić wykonanie stworzonej przez siebie stylizacji! Skusicie się?

Zobacz także: 8 kroków do perfekcyjnych brwi >>>