Z okazji zbliżających się Walentynek (przypominamy – 14.02!) marka Lush Cosmetics wypuściła do sprzedaży specjalną kolekcję kul do kąpieli i tym samym zachęca do zafundowania sobie romantycznego wieczoru w wannie w święto zakochanych. Ich twórcy zauważyli, że w dzisiejszych czasach często posługujemy się emotikonami, by wyrazić nasze uczucia.  Zabawnymi sloganami (zobaczcie koniecznie opisy produktów na ich stronie!) zachęcają więc do kupienia kul do kąpieli w kształcie emoji, których używamy do pisania o „niegrzecznych” rzeczach. Wśród nich znajdziemy m.in. bakłażana, brzoskwinię (pamiętacie słynną scenę z Tamte dni, tamte noce?), miłosną łódkę czy róg jednorożca. Jakie skojarzenia przychodzą Wam do głowy, gdy widzicie te emotikony?

Oprócz musujących kul do kąpieli w walentynkowej ofercie Lusha znajdziecie również mydło do kąpieli w kształcie truskawki, wiśniowy scrub do ust czy kostkę do masażu o bananowym kształcie oraz zapachu. Warto również wspomnieć, że praktycznie wszystkie produkty z kolekcji są pakowane bez wykorzystania plastiku. Firma od dłuższego czasu dba o zminimalizowanie użycia tego szkodliwego dla środowiska tworzywa. Zamiast niego pakuje wszystko w papierowe torebki. Dodatkowo każdy kosmetyk jest ręcznie przygotowany, stworzony z naturalnych składników i bezpiecznych syntetyków oraz nie jest testowany na zwierzętach. Wszelkie informacje dotyczące dokładnych składów i nut zapachowych produktów znajdziecie na stronie internetowej Lush Cosmetics.
 

Walentynkowe kule do kąpieli z Lush Cosmetics. Od kiedy są dostępne, ile kosztują i gdzie je można kupić?

Mimo, że produkty Lush Cosmetics są dostępne w 44 krajach na całym świecie, póki co nie można ich kupić w Polsce. Najnowsza kolekcja walentynkowa jest dostępna online od wczoraj, czyli od 7 stycznia, a w sklepach stacjonarnych pojawi się 11.01.2019. Ceny produktów wahają się od $6.95 (ok. 25 zł) do $16.95 (ok. 60 zł) za zestaw.

Kula w kształcie zadziornego emoji z podtekstem brzmi jak idealny prezent (i plan!) dla drugiej połówki. Lub dla siebie. W końcu, kto nie lubi samotnych kąpieli z lampką wina?

W galerii znajdziecie wszystkie produkty z walentynkowej kolekcji Lush Cosmetics!

Kosmetyki naturalne, z którymi zaczęłam 2019 rok i mam nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej>>>