Cara Delevingne dokonała coś, czego niewielu wcześniej zdołało podołać. W młodym wieku osiągnęła ogromny sukces w świecie modelingu, z którego zrezygnowała na rzecz niepewnej kariery filmowej. Ryzyko się opłaciło. 34 mln obserwatorów na Instagramie, role w największych hitach filmowych ostatnich kilku lat, ambitne projekty do zrealizowania. Młoda gwiazda w ciągu kilku ostatnich lat osiągnęła sukces o jakim marzą miliony młodych ludzi.

Oprócz modelingu, kariery aktorskiej, młoda gwiazda ma na koncie również kilka ważnych kampanii społecznych. Delevingne nigdy nie ukrywała swoich feministycznych poglądów i działań, które mają na celu zmianę wizerunku kobiet na świecie, dlatego aktywnie udziela się we wszystkich społecznych projektach. Jest wzorcem dla wielu młodych ludzi, kobiet i mężczyzn, którzy boją się walczyć o swoje prawa. 

"The Cara Project", taki tytuł będzie nosił dokument wyprodukowany przez RevolverEntertainment, który już za kilka miesięcy dostępny będzie w wersji DVD. W filmie pokazane zostanie w jaki sposób młoda gwiazda, w tak szybki sposób osiągnęła sukces i ile naprawdę kosztowała ją decyzja o porzuceniu modelingu na rzecz kariery aktorskiej.

Jesteście ciekawi jaką drogę musiała przejść Cara, by stać się ulubienicą całego świata?