Wygląda na to, że dla największej muzycznej divy kultowa piosenka, z którą od 1994 roku kojarzą się święta Bożego Narodzenia, to za mało.  Mariah Carey zamierza całkowicie zawładnąć naszym życiem w okresie świątecznym! W jaki sposób?

Od debiutu w 1994 roku, singiel rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii. Amerykanka cały czas podbija sprzedaż piosenki opierając na niej coraz to nowsze projekty. W 2015 roku piosenkarka wydała książkę dla dzieci, która została oparta na historii zawartej w tekście piosenki. Teraz nadszedł czas na film animowany, który tak jak piosenka, ma stać się bożonarodzeniowym klasykiem! 

W sieci pojawiła się właśnie pierwsza krótka zapowiedź animowanej bajki, która swoją premierę będzie miała podczas tegorocznych świąt. Film dostępny będzie na DVD, Blue-Ray i w formacie cyfrowym. Za reżyserię odpowiada Guy Vasilovich ("Lego Star Wars: Upadek Imperium"), a scenariusz napisała Tample Mathews ("Mała Syrenka 2: Powrót do morza"). Oczywiście produkcja nie mogłaby mieć miejsca bez udziału Mariah Carey, która udzieli głosu jednej z głównych postaci.  Zobaczcie zwiastun filmu animowanego "All I Want For Christmas Is You".

Myślicie, że najnowsza produkcja Carey ma szansę stać się bożonarodzeniowym hitem?