Po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się 31 marca 2015 roku na pokazie Chanel Métiers d'Art w Nowym Jorku. Już wtedy wzbudziła spore zainteresowanie wśród dziennikarzy i fotografów z branży mody. Wszystko za sprawą jej oryginalnej urody i powiązań rodzinnych. Jednak czy tylko piękna buzia i sławni rodzice są kluczem do sukcesu? Okazuje się, że trzeba posiadać jeszcze coś więcej...wyjątkową charyzmę. Ta młoda dziewczyna z pewnością ma to "coś".

Co wiemy o Lily-Rose Depp?

Podobnie jak jej koleżanki z branży Miley Cyrus i Cara Delevingne, także ona nie określiła swojej seksualności. Wspólnie z aktorką Gaby Hoffman wystąpiła w kampanii wspierającej ruch LGBT autorstwa iO Tillett Wrighta. 

ZOBACZCIE LILY-ROSE DEPP >>>

W marcu minionego roku wraz z matką zasiadła na widowni pokazu Chanel w Nowym Jorku cała ubrana w projekty Karla Lagerfelda. To był dopiero początek współpracy 16-letniej Lily-Rose Depp z włoskim domem mody. Jej rozwinięciem była kampania okularów Chanel na sezon jesień-zima 2015/16 w roli ambasadorki marki. Tym samym oficjalnie uznano ją za muzę Lagerfelda. 

Pierwsza sesja w magazynie Vogue

O tej sesji marzy większość debiutujących modelek. Zdjęcia do francuskiej edycji magazynu Vogue z udziałem Lily-Rose pojawiły się w jubileuszowym 95. wydaniu. Autorami sesji jest kultowy duet fotografów Inez van LamsweerdeVinoodh Matadin.

Szczery wywiad dla i-D

Bardzo szczerego wywiadu udzieliła dla magazynu i-D. "Moi rodzice byli bardzo wyluzowani, jeśli chodzi o fotografów i fanów" powiedziała Lily, dodając: „Ale rozumiem, że nie dokonałam niczego, co zasługiwałoby na uwagę. Nieważne, co się działo, media zawsze były obok mnie. Nie miałam innego wyboru. Po prostu nie możesz brać tego zbyt serio. Musisz żyć swoim życiem i zachować spokój".

ZOBACZCIE LILY-ROSE DEPP >>>

Lily-Rose stawia na aktorstwo?

Sesję zdjęciowe, pokazy mody i role w filmach. Lily-Rose to bardzo zapracowana dziewczyna. Właśnie ukazała się jej pierwsza okładka. W wywiadzie dla magazynu "Love" opowiedziała o różnicy pomiędzy pracą jako modelka i aktorka. „Aktorstwo ma w sobie więcej emocji". W 2016 roku zobaczymy ją na dużym ekranie w trzech produkcjach: w „Planetarium" u boku Natalie Portman, a także w „Yoga Hosers" i w „The Dancer".

Wielkie marzenie młodziutkiej Lily-Rose

W rozmowie z "Love" zdradziła, że jej największym marzeniem jest zagrać w filmie wyreżyserowanym przez mistrza Quentina Tarantino

Spodziewajcie się, że w 2016 roku coraz częściej usłyszycie o pięknej i utalentowanej Lily-Rose Depp. Jej kariera rozkwita i nabiera tempa. Czy zagra u twórcy Pulp Fiction? Być może jest to tylko kwestia czasu.

ZOBACZCIE LILY-ROSE DEPP >>>